برگزاری هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در جزیره کیش

جزیره کیش از امروز به مدت ۴ روز میزبان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته خواهد بود که تاکنون نیز حضور ۱۰۰ شرکت تخصصی فعال در صنعت ساختمان کشور در این رویداد قطعی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ، از امروز جزیره زیبای کیش به مدت ۴ روز میزبان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته خواهد بود که تاکنون نیز حضور ۱۰۰ شرکت تخصصی فعال در صنعت ساختمان کشور در این رویداد قطعی شده است.

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته با حضور متخصصان و تولیدکنندگان برتر داخلی امروز از ۷ تا ۱۰ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه کلیه خدمات و کالاهای مرتبط با صنایع ساختمانی، دکوراسیون، عمران و شهرسازی به مخاطبان ارائه می شود.

در این نمایشگاه شرکت کنندگان در زمینه مصالح پایه ای ساختمانی و سیستم های سازه ای، نازک کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز، لوازم و تاسیسات مکانیکی ساختمان، لوازم و تاسیسات برقی، الکترونیکی و امنتی ساختمان، آسانسور، بالا بر و سیستم های متحرک، ابزار و ماشین آلات ساختمانی و خط تولید مصالح، خدمات مهندسی و حرفه ای، بازار سرمایه، تشکل های حرفه ای، آموزش، انتشارات و تبلیغات، عمران و خدمات شهری آخرین دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است که سازمان منطقه آزاد کیش در برگزار این رویداد مشارکت و همکاری دارد. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۲ طی ۴ روز از این رویداد بازدید داشته باشند.

48

کد خبر 1587132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =