پیام استاندار لرستان به مناسبت بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

فرهاد زیویار به مناسبت فرارسیدن ۹ دی ماه، مصادف با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت پیامی صادر کردند .

به  گزارش خبرآنلاین لرستان ؛  در متن این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله صلی الله علیه و آله:

« اَلا وَ اِنَّ اَعْقَلَ النّاسِ عَبْدٌ عَرَفَ رَبَّهُ فَاَطاعَهُ وَ عَرَفَ عَدُوَّهُ فَعَصاهُ وَعَرَفَ دارَ اِقامَتِهِ فَاَصْلَحَها وَ عَرَفَ سُرْعَةَ رَحیلِهِ فَتَزَوَّدَ لَها

بدانید که عاقل ترین مردم کسی است که پروردگارش را بشناسد و از او پیروی کند،دشمنان خدا را بشناسد و از آنان نافرمانی کند، جایگاه ابدی خود را بشناسد و آن را آبادکند و بداند به زودی به آنجا سفر خواهد کرد و برای آن، توشه بردارد.

[اعلام الدین، ص 337، ح 15]

روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، یادآور حماسه ای دیگر از امت خداجو و مومن در شناخت نفاق دشمنان علیه نظام مترقی ایران اسلامی بود که سعی در فتنه گری و ایجاد فاصله میان امت و ولایت داشتند .

همانا از آغاز عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکنون، تلاش های استکبار جهانی و هم پیمانانش در شبهه افکنی علیه حکومت امام زمان (عج) به مثابه آزمونی برای مردمان این دیار بوده و نه تنها نتوانسته خللی در اعتقاد امت مسلمان ایران به ولایت فقیه بوجود بیاورد بلکه موجب الفت و تحکیم پیمان بیش از پیش مردم با آرمانهای والای انقلاب شده است .

حماسه نهم دی ماه که به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مزین گشته، برگی دیگر از تاریخ زرین نظام با برکت جمهوری اسلامی است که مردمان پاک نهاد ایران اسلامی با هوشمندی آن را ورق زدند و پایانی بود بر نفاق و فتنه افکنی دشمنان نظام در آن برهه حساس زمانی .

اینجانب با گرامیداشت نهم دی ماه و حضور حماسی مردم انقلابی که نمادی از هوشیاری هموطنان از حقانیت نظام و شناخت دسیسه های دشمنان بود، همه اقشار جامعه ی اسلامی خصوصا مردم ولایت مدار لرستان را به حضور گسترده در مراسم یوم الله نهم دی ماه دعوت می نمایم .

فرهاد زیویار

استاندار لرستان

46

کد خبر 1587572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =