رمزگشایی رئیسی از حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌ها

فارس نوشت: رئیس جمهور با اشاره به حمله سایبری دشمنان به جایگاه‌های سوخت کشور، گفت: دشمنان فتنه عظیمی را برای کشور تدارک دیده بودند، اما اعتماد مردم به دولت مانع از این فتنه شد.

آیت الله رئیسی پیش از ظهر جمعه در دومین روز از سفر استانی به قم و در دیدار با آیت الله علوی گرگانی به عزم دولت برای مهار کرونا اشاره کرد و گفت: در ابتدای کار دولت سیزدهم روزانه حدود ۷۰۰ نفر بر اثر ابتلا به کرونا فوت می‌کردند، اما با اقدامات صورت گرفته خصوصاً با جهش در در واکسیناسیون همگانی این آمار تا حد بسیار زیادی کاهش داشته است.

آیت الله رئیسی گفت: مردم نباید نگران و دغدغه‌مند باشند چرا که دولت به دنبال گره‌گشایی از کار مردم است.

وی با اشاره به وجود برخی کمبودها در کشور گفت: برخی عقب‌ماندگی‌هایی خصوصاً در حوزه اقتصادی کشور داریم که تنها با همکاری تمامی نهادها و دستگاه‌ها و همچنین همراهی مردم رفع می‌شود.

رئیس جمهور سپس به حمله سایبری دشمنان به جایگاه‌های سوخت کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان فتنه عظیمی را برای کشور تدارک دیده بودند، اما اعتماد مردم به دولت مانع از این فتنه شد.

آیت الله رئیسی با تاکید بر لزوم ایجاد عدالت در جامعه گفت: باید با روحیه‌ای جهادی وارد میدان شد تا کارها پیش برود و مردم ببینند در جامعه کار صورت می‌گیرد.

رمزگشایی رئیسی از حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌ها

بیشتر بخوانید:

آیت الله جوادی آملی در دیدار با رییسی : با همه کشورها تعامل می کنیم/ اگر اقتصاد جامعه خراب باشد ناچار به دیگران باج می دهد

رییسی: گرانی‌های اخیر نتیجه تصمیمات نادرست گذشته است/بزودی گرانی را متوقف می کنیم

21231

کد خبر 1588050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =