منچستریونایتد ۲۰۲۲ را با باخت شروع کرد

۲۰۲۲ برای منچستریونایتد بسیار بد آغاز شد و آنها در خانه مقابل ولوز شکست خوردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ منچستریونایتد در شبی که اصلا نمایش خوبی ارائه نداد، در استادیوم خانگی خود اولدترافورد با یک گل مغلوب ولورهمپتون شده و سال ۲۰۲۲ را با شکست آغاز کرد.

بر خلاف تصور ولورهمپتون بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه ۱۲ می توانست با ضربه محکم و تماشایی پودنس به گل اول مسابقه دست یابد، اما داوید دخیا با عکس العملی تماشایی این توپ را به کرنر فرستاد. لحظاتی بعد نوس با ضربه ای محکم دروازه یونایتد را تهدید کرد، اما باز هم دروازه بان این تیم واکنش خوبی نشان داد.

حملات ولوز ادامه یافت و در دقیقه ۱۹ این نلسون سمدو بود که با حرکت در محوطه جریمه تیم میزبان صاحب فرصت شده و اقدام به ضربه زدن کرد، اما داوید دخیا باز هم عکس العمل نشان داد و این ضربه را دفع کرد.

در اواخر نیمه اول ولورهپتون باز هم موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه یونایتد داشت، اما این بار ضربه سر خیمنز با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۴۰ این بار ضربه خیمنز در مسیر ورود به دروازه به نمانیا ماتیچ برخورد کرد و در نهایت علیرغم برتری تیم مهمان در نیمه اول، دو تیم با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در ادامه این نلسون سمدو بود که در گوشه محوطه برای باز کردن دروازه حریف اقدام کرد، اما لوک شاو مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه ۶۷ و روی پاس به بیرون ماتیچ بود که برونو فرناندس تا آستانه باز کردن دروازه ولوز پیش رفت، اما ضربه این ستاره پرتغالی با بدشانسی به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

لحظاتی بعد کریستیانو رونالدو دروازه ولورهمپتون را باز کرد، اما این گل آفساید اعلام شد. اما در در دقیقه ۷۵ این بار ولوز فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه ایستگاهی و تماشایی سایس به دیرک دروازه داوید دخیا برخورد کرد.

اما در دقیقه ۸۲ حملات ولورهمپتون جواب داد و این تیم بالاخره به گل اول دست یافت. دفع توپ ضعیف فیل جونز در مقابل ژائو موتینیو قرار گرفت و او با ضربه ای زمینی و دقیق از پشت محوطه به زیبایی گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در ثانیه های پایانی ایستگاهی برونو فرناندس با مهار دروازه بان ولوز همراه شد و در نهایت یونایتد با یک گل در خانه شکست خورد.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس با تراکتور به یک قدمی استقلال رسید

مربی تراکتور بعد از باخت به پرسپولیس بهانه نیاورد!

واکنش سیدجلال به دعوای باشگاه‌ها

۲۵۳ ۲۵۱

کد خبر 1589116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =