۱ نفر
۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
بازیکن جنجالی لیگ برتر دو اسم دارد!

خبرورزشی نوشت:دفاع چپ گل گهر گفت: تیمی که به قهرمانی و سهمیه فکر می‌کرد یک دفعه به خودش می‌آید و می‌بیند در فاصله ۳-۴ امتیازی انتهای جدول است.

شایان مصلح مدافع گل گهر سیرجان در مورد تاثیر منفی کسر امتیازها از این تیم گفت گفت: قطعاً تاثیر منفی دارد. شما در صدر جدول هستی و شرایط ایده آل است، تیم‌ها را در زمین بردید ولی بیرون زمین کاری می‌کنند که امتیازها از شما گرفته و به رقیبان داده شود. هم در جدول تیم سقوط می‌کنید و هم تیم دچار یک شوکی می‌شود که روی بازی های بعدی هم تاثیر می‌گذارد. تیمی که به قهرمانی و سهمیه فکر می‌کرد یک دفعه به خودش می‌آید و می‌بیند در فاصله ۳-۴ امتیازی انتهای جدول است. به هر حال امیدوارم با فراموشی این جریان امتیازات را جمع کنیم و به صدر جدول برگردیم.

مصلح در مورد رفاقتش با بایناما و احساس او از جریانات ایجاد شده گفت: اریک انسان و بازیکن خیلی خوبی است. او دو اسم دارد که اسم دیگرش حسن است. ما با هم خیلی صمیمی و هم اتاقی هستیم. از اتفاقات رخ داده خیلی ناراحت بود و حتی گریه کرد، آن بنده خدا هم از این اتفاقات خبر نداشت. من شاهد گریه او بعد از این اتفاق و اعلام رای بودم و واقعا احساسی و ناراحت شده بود. زبان انگلیسی او هم قوی نیست ولی به هر سختی با هم صحبت می‌کنیم و داستان را برایش توضیح می‌دهم. واقعاً بازیکن خوبی است و اگر قرار بر این است که خارجی با کیفیت جذب کنیم او قطعاً جزو خارجی های خوب لیگ ایران است و امیدوارم مشکلش برطرف شود که بتواند به تیم کمک کند.

بازیکن جنجالی لیگ برتر دو اسم دارد!

بیشتر بخوانید:

شباهت عجیب استقلال مجیدی و استراماچونی

مدیر روابط عمومی پرسپولیس: حقمان در پرونده گل گهر ضایع شد

این مرد با جادوگر فوتبال ایران جنگید+عکس

251 251

کد خبر 1589627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =