حالا می‌توان استقلال را قهرمان نیم فصل دانست

خبرورزشی نوشت: مهاجم اسبق استقلال گفت: اولین بار بود که استقلال را در فصل جاری تا این اندازه هجومی می دیدیم که البته همین بازی رو به جلو باعث شد بیشترین گل را هم در همین بازی بخورد.

دیدار تیمهای استقلال و مس رفسنجان در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

بهمن طهماسبی درباره برد پرگل استقلال مقابل نماینده استان کرمان و مسائل دیگری که در رابطه با این بازی به نظرش مهم می‌آمد اظهاراتی را مطرح کرد:

استقلال پس از مدت ها دوباره با گلهای زیاد یک بازی را به پایان رساند. این دیدار را چطور دیدید؟

استقلال در این بازی نسبت به دیدارهای قبلی بهتر بود. البته آنها بیشتر موقعیت خلق کردند و بیشتر هم به حریف موقعیت دادند. این نشان می‌دهد که وقتی زیاد حمله کنید در دفاع دچار مشکل می شوید ولی به هر حال مهم سه امتیاز بازی بود که استقلال آن را به دست آورد. فکر می‌کنم این تیم با تقویت شدن در نیم فصل بتواند در دور برگشت نتایج بهتری بگیرد.

پنالتی استقلال را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم یامگا یک فوتبالیست تمام عیار است. او بهترین بازیکن استقلال بود که یک پنالتی برای تیم گرفت و دو ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد. او با اعتماد به نفس بالایی به توپ ضربه می زند و خیلی خوب است که استقلال بعد از اینکه پنالتی زن خوبی در اختیار نداشت حالا با وجود یامگا خیالش از این بابت راحت شده است. در ابتدای همین فصل و سالهای گذشته از این نظر خیلی مشکل داشتیم.

گل قاسمی نژاد تا چه اندازه برای استقلال مهم بود؟

باعث خوشحالی است که امین قاسمی‌نژاد گل نزد و گل نزد تا در چنین بازی حساسی گل بزند که سرنوشت این دیدار را تعیین کند. شاید اگر ضربه قاسمی‌نژاد گل نمی‌شد بازی با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان می رسید. امیدوارم این گل باعث شود تا قاسمی نژاد ارزش هایش را بیشتر نشان بدهد.

با این سه امتیاز می توان گفت استقلال قهرمان نیم‌فصل می‌شود؟

در شرایطی که پرسپولیس مساوی کرد تقریبا می توان استقلال را قهرمان نیم فصل دانست. نکته جالب درباره این استقلال این است که تیم فرهاد مجیدی امسال آمده تا بیشتر از هرچیز نتیجه بگیرد و به بازی زیبا کاری ندارد. هیچ ایرادی ندارد که شما زیبا بازی نکنید ولی قهرمان شوید. شاید این به هوش فرهادمجیدی برمیگردد. استقلال در زمان استراماچونی و همین فرهاد مجیدی هم در سال‌های گذشته زیبا فوتبال بازی می کرد ولی هیچ جامی به دست نیاورد.

حرف باقیمانده ای دارید؟

در رابطه با حذف استقلال از آسیا باید تاسف خورد. چرا باشگاهی با این سابقه باید اینقدر مشکل داشته . من فکر می کنم غیر از ۲ یا ۳ باشگاه هیچ تیمی در ایران نمی تواند شرایط حرفه‌ای مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را داشته باشد. امیدوارم هرچه زودتر به این وضعیت پایان داده شود وگرنه استقلال و پرسپولیس با این زیرساخت ها حالا حالاها نمی‌توانند در آسیا حضور داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1590578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =