۱ نفر
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
دستگیری لیدر خاطی نفت مسجدسلیمان

ورزش سه نوشت: لیدر خاطی تیم نفت مسجدسلیمان که اقدام به درگیری با بازیکنان کرده بود، بازداشت شد.

بعد از اتفاقاتی که در رختکن تیم نفت مسجدسلیمان بعد از دیدار با نفت آبادان رخ داد و برخی لیدرها با حضور در رختکن به درگیری با بازیکنان این تیم پرداختند، امروز لیدر خاطی نفت بازداشت شد.

رحمان بن‌سعید، دادستان مسجدسلیمان با اعلام خبر بازداشت لیدر خاطی تیم نفت گفت:‌«سوای هجوم تعدادی از لیدرها به بازیکنان و کادرفنی این تیم در رختکن، پس از بازی با صنعت نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر که در صورت شکایت بازیکنان و کادر فنی این مسئله نیز پیگیری خواهد شد. به دلیل انتشار کلیپ در فضای مجازی و خدشه وارد کردن به مسجدسلیمان و قوم بزرگ و با اصالت بختیاری یکی از لیدرهای باشگاه نفت بازداشت شد.»

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد: «متاسفانه تعدادی از لیدرهای نفت مسجدسلیمان که به آبادان رفته بودند پس از اتمام بازی وارد رختکن شده و به درگیری با بازیکنان و ضرب و شتم آن‌ها پرداختند! پس از آن با انتشار کلیپ در فضای مجازی باعث خدشه وارد کردن به نام مسجدسلیمان و قوم بزرگ و با اصالت بختیاری شدند که به همین دلیل با دستور دادستانی یک نفر از آنان توسط پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان مسجدسلیمان دستگیر و در حال حاضر در بازداشت به سر می برد.»
بن سعید با بیان این که عملکرد لیدرها در ورزشگاه ها همواره موثرترین عامل بر سطح آرامش عمومی مسابقات و یکی از مهمترین پارامترهای سنجش این موضوع بوده است گفت: «انتظار داشتیم لیدرهای تیم به حفظ آرامش کمک می کردند نه این که خود عاملی برای ایجاد تشنج شوند.»

گفتنی است؛ ماجراهای مربوط به رختکن نفت مسجدسلیمان باعث شده تا فراز کمالوندسرمربی این تیم تصمیم به جدایی بگیرد. کمالوند و مسئولان باشگاه در صدد هستند تا زمینه را برای جدایی دو طرفه فراهم آورند.

بیشتر بخوانید:

سود ۳۰ میلیاردی در انتظار استقلال/عکس

چطور می‌خواهند پاسخگوی این وطن‌فروشی باشند؟

گابریل پین به امین قاسمی‌نژاد چه گفت؟

258 251

کد خبر 1591248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =