ژاوی: رئال‌ در حال حاضر بهترین تیم اسپانیاست

ژاوی، سرمربی بارسلونا، می گوید دیدار فردا برابر رئال مادرید یک آزمون بزرگ برای تیمش خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فردا شب انتظارها برای برگزاری دیدار سوپرجام اسپانیا بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به اتمام خواهد رسید. اگرچه بارسا در بهترین فرم خود به سر نمی برد اما قطعاً مثل همیشه ال‌کلاسیکو از جذابیت های بسیاری برخوردار خواهد بود و شاگردان ژاوی نیز از انگیزه‌های لازم برای پیروزی در آن برخوردار هستند.

ژاوی، سرمربی بارسلونا، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل رئال مادرید گفت: "برای ما این یک چالش است، یک فرصت برای بازی در فینال و قهرمانی. این یک فرصت است و می تواند یک نقطه عطف باشد. ما سعی خواهیم کرد قهرمان باشیم و خوب دفاع کنیم. مادرید در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، احتمالاً آنها در حال حاضر در اسپانیا بهترین هستند. همانطور که جدول می گوید. با این حال ال‌کلاسیکو غیرقابل پیش بینی است. طبق تجربه من، ما باید با سلاح های خود بازی کرده و رقابت کنیم، می دانیم که راه هایی برای آسیب رساندن به آنها داریم و تا انتها خواهیم جنگید. رئال مادرید بازیکنانی نظیر آسنسیو، بنزما و وینیسیوس را در اختیار دارد و این یک امتحان بزرگ برای ماست.

این می تواند یک نقطه عطف باشد، برای ما بسیار مهم است. ابتدا شما را به فینال می برد و سپس اعتماد به نفسی که به پروژه می دهد فوق العاده است. فردا ما باید روی رقابت تمرکز کنیم و در دو بازی می توانیم یک عنوان کسب کنیم. این یک امتیاز است. یک نقطه عطف مهم. این یک بازی بسیار مهم برای ما است."

وضعیت فران تورس: "برای ما خبر خوبی محسوب می‌شود که تست کرونای او و پدری منفی شده است. ما منتظر ثبت قرارداد فران هستیم و فکر کنم که به زودی این اتفاق رخ می‌دهد. آنسو هم اینجاست و این بازیکنان تواند کمک زیادی به ما بکنند.  این که می توانیم بازیکنان کلیدی خود را در اختیار داشته باشیم خبر بسیار خوبی است.

ما در حال ساختن یک پروژه هستیم و زمان می برد، اما فردا آزمون خوبی است. پدری، آنسو، فرانکی، رونالد... فردا آنها مهم خواهند بود و در آینده هم همین‌گونه خواهد بود."

تاثیرات مصدومیت ها و کرونا روی بارسلونا: "ما مصدومیت‌هایی داشته‌ایم و کرونا نیز روی‌مان تاثیر گذاشته است. اما این بهانه ای نیست و ما بارسا هستیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد. باید رقابت کنیم و بازی فردا می تواند نشان دهد که ما در کجا قرار داریم. این یک امتحان است. به کارهایی که انجام داده ایم فکر می کنم، دو ماه گذشته است و چیزهای مثبتی می بینم. ما خیلی پیشرفت کرده ایم."

بیشتر بخوانید:

258 256

کد خبر 1591655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =