واکنش خاتمی به ادعای حسین شریعتمداری درباره «رو کردن سند» / علت شکایت نکردن از مدیر مسئول کیهان چیست؟

دیده بان ایران نوشت : علیزاده‌طباطبایی، وکیل خاتمی گفت که شکایت از شریعتمداری به هیچ کجا نمی‌رسد، چون او کاملا از مصونیت قضایی برخوردار است ... ایشان می‌توانند هر سندی که دارند رو کنند.

 «آقای خاتمی دو بار با جرج سوروس (سرمایه‌دار صهیونیست آمریکایی و پشتیبان و تامین‌کننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸) ملاقات داشته است. ایشان از ما شکایت کرده که وانمود کند خبر کیهان بی‌اساس است ولی شکایت خود را پیگیری نمی‌کند چون می‌داند که ما یک زونکن سند مستحکم از این ملاقات داریم.» این اظهارات روز گذشته حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان در رابطه با جنجال قدیمی‌اش با محمد خاتمی است. ادعایی که بارها توسط آقای خاتمی و وکیل‌شان بی اساس خوانده شده اما حسین شریعتمداری همچنان بر روی این ادعا استوار است. 

سید محمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل محمد خاتمی در این رابطه گفت: از سال گذشته بالغ بر ده شکایت علیه آقای حسین شریعتمداری صورت گرفته است اما نکته حائز اهمیت اینجاست که ایشان از مصونیت قضایی برخوردار است.

بیشتر بخوانید : 

دادگاه برای اولین بار حسین شریعتمداری را محکوم کرد،کیهان برآشفته شد/ جمعیت امام علی کارهای زشتی کرده که گفتنش شرم آور است

اعتراض وکیل محمدرضا شجریان به قرار منع پیگرد مدیرمسئول کیهان

خاطرات یک زندانی چپ دهه ۶۰ از حسین شریعتمداری

علیزاده‌طباطبایی در ادامه با تاکید بر این قضیه که شکایت کردن از حسین شریعتمداری بی نتیجه است، اظهار کرد: بنده به وکالت از مهندس موسوی، آقای خاتمی و بسیاری دیگر از دوستان از این آقا شکایت کردم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم. یک هیئت منصفه‌ای آن‌جا وجود دارد که کاملا یکدست رفتار کرده و به طرف آقای شریعتمداری رای صادر می‌کنند! هیئت منصفه بارها اذعان کرده است که به اتفاق آرا شکایت وارد نیست! دادگاه هم اگر تابع نظر هیئت منصفه نباشد، تحت فشار نیروهای امنیتی قرار گرفته و در نهایت آن‌ها هم همان حرف هیئت منصفه را می‌زنند!

واکنش خاتمی به ادعای حسین شریعتمداری درباره «رو کردن سند» / علت شکایت نکردن از مدیر مسئول کیهان چیست؟

 وکیل محمد خاتمی در ادامه افزود: بنابراین شکایت از حسین شریعتمداری به هیچ کجا نمی‌رسد، چون او کاملا از مصونیت قضایی برخوردار است و نتیجه‌ای هم نخواهد داشت.

علیزاده‌طباطبایی در پایان ضمن درخواست از حسین شریعتمداری مبنی بر رو کردن سند، گفت: به همین دلیل است ما شکایت نمی‌کنیم و الا ادعای آقای شریعتمداری کاملا خلاف واقع است و اصلا ایشان برای سند رو کردن به شکایت نیازی ندارند! ایشان می‌توانند هر سندی که دارند رو کنند البته هیچ سندی وجود خارجی ندارد.

2121

کد خبر 1591868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 16
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  برادر حسین اگر سندی داشت تا حالا رو کرده بود.
  • حسینی دولت آبادی از قزوین IR ۱۵:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
   دوستان رجوع کنند به صحبتهای آقای عبدالرضا داوری که گفتند در زمانیکه در کیهان قلم میزدند اخبار ادعایی علیه خاتمی را به همراه حسین شریعتمداری جعل کرده اند. لطفا عبارت عبدالرضا داوری+خاتمی+کیهان را گوگل کنید.
 • عباس IR ۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  اینم عدالت علی که از اون دم میزدند . یه ادمو رو گذاشتن اونجا و هر کسی رو دلش میخواد لجن مال میکنه و کسی هم جلودارش نیست.!! عدالتم آرزوست .
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  مگر شکایت علیه خاتمی به نتیجه می رسد
  • حسینی دولت آبادی از قزوین IR ۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
   برادر عزیز. چرا همینطوری روی هوا حرفی می زنید؟ همه میدانیم که درست ترین و پاکترین دولت در دهه های اخیر متعلق به آقای خاتمی بوده است. نه تنها خودش بلکه هیچکدام از وزرایش در هیچ پروند قضایی حضور ندارند. با این همه دشمن سیاسی که دارد اما تا بحال هیچکس هیچ سندی از فساد خودش و دولتش ارائه نکرده. درباره ثبات اقتصادی و سیاسی زمان خاتمی هم که دیگر نیاز به توضیح نیست. به آمار و ارقام بانک مرکزی رجوع کنید.
 • IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  حسین اقای شریعتمداری تا کی می خوای اسناد رو تو دستت نگهداری و تهدید کنی یکبار برای همیشه بیا و بخاطر مردم سندهاتو رو کن
  • IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
   آدم یاد بگم بگم میفته
 • IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  حسین شریعتمداری باید مردانگی کنه و این موضوع را روشنگری بشه تا مردم نگن که ایم اسناد خیالی و بلوفه
 • محمدحسين IR ۱۵:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  شما که ادعا می کنی شریعتمداری مصونیت قضایی داره پس چرا در دادگاه شکایت جمعیت امام علی علیه السلام محکوم شد؟
  • حسینی دولت آبادی از قزوین IR ۱۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
   اتفاقا در یک موضوع غیر سیاسی محکوم شد که شما بتوانید بهانه برای دفاع داشته باشید. در کدام شکایت سیاسی محکوم شدند؟
 • IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  اصلا گیریم درست باشد اولا اسناد در دست شریعتمداری چه می کند وباید بدانیم ایشان اصولا برای رضای خدا آنها را بدست نگرفته اند!؟درآخرهم اینکه جناب شریعتمداری ما مردم که یقینا کم هم نیستیم از که پول گرفته ایم وخود را معترض انتخاب۸۸ می دانسته ایم ومی دانیم!؟
 • IR ۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  درود برآقای شریعتمداری که یک تنه مقابل خائنین اصلاح طلب ایستاده است
 • بی بی جون IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  احتمالا شریعتمداری هم مثل احمدی نژاد که می امد در تلویزیون و در رسانه ها دائم می گفتم ، می گویم ها ، ولی هیچوقت کاری نکرد..................
 • IR ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  بابا ؛ چرا دست از سر آقای خاتمی بنده خدا بر نمی‌دارین ؟؟ این سید بزرگوار سالهاست که رفته و یه گوشه ای نشسته و کاری ام به کسی نداره .
 • زرتک IR ۱۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  103 5
  عجب روزگاری شده است
 • IR ۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
  بهترین دولت و بهترین کابینه بعد از انقلاب متعلق به اقای خاتمی است رو سفید تاریخ ایران زمین هستند ایشون فاطمه ی زهرا نگه دارش باشه