ترامپ وسط مصاحبه به سیم آخر زد و گوشی را قطع کرد!

فارس نوشت: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا چهارشنبه شب مصاحبه با یک رسانه آمریکایی را به‌دلیل سوالاتی که درباره انتخابات ۲۰۲۰ و حمله به کنگره شد نیمه کاره رها کرد.

ترامپ در مصاحبه تلفنی با شبکه «اِن‌پی‌آر» بار دیگر ادعاهای خود درباره تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریکا و دزدیدن انتخابات از وی را تکرار کرد اما هنگامی که از او درباره اسناد و شواهد در این‌باره سوال شد پاسخ درستی نداد.

رئیس جمهور سابق آمریکا در این مصاحبه جنجالی با اظهارات مقامات مختلف جمهوری‌خواه از جمله قضات منصوب شخص وی مواجه شد که مجری با قرائت آن‌ها گفت، همگی نتیجه انتخابات به نفع «جو بایدن» را تأیید کرده‌اند.

ترامپ در جواب با عصبانیت این افراد را «فقط به اسم جمهوری‌خواه» توصیف کرد و «میچ مک‌کانل» رهبر اقلیت این حزب در سنای آمریکا را «بازنده» خطاب کرد.

مجری این شبکه در اولین مصاحبه با ترامپ از سال ۲۰۱۵ پرسید: «آیا حمایت شما از نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات کنگره در سال ۲۰۲۲ نیازمند این است که بر مواضع شما در انتخابات قبلی تأکید کنند؟»

رئیس جمهور سابق آمریکا با عصبانیت پاسخ داد: «آن‌ها هر کاری که خودشان بخواهند انجام خواهند داد، هرکاری که باید انجام دهند. اما آن‌هایی که باهوش و مطلع هستند، به آن (ادعای تقلب در انتخابات) نظری خواهند داشت».

او با لحنی تند در ادامه گفت: «مردم نمی‌دانند این مسئله (تقلب) چقدر بزرگ است و آن‌ها (جمهوری‌خواهان هوادار ترامپ) نمی‌خواهند این اتفاق تکرار شود. نباید اجازه داده شود این اتفاق تکرار شود و آن‌ها نمی‌خواهد این اتفاق تکرار شود».

ترامپ با قطع کردن حرف مجری گفت: «و تنها راهی که این اتفاق تکرار نشود این است که باید مشکل انتخابات متقلبانه ۲۰۲۰ را حل کنید. پس استیو خیلی ممنونم».

مجری برنامه با عجله گفت: «واو واو واو! یک سوال دیگر هم دارم! می‌خواهم درباره جلسه استماع دادگاه روز گذشته درباره حوادث ششم ژانویه سوالی بپرسم.... او قطع کرده... بسیار خب».

۳۱۱۳۱۱

کد خبر 1592004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =