به بهترین استقلالِ تاریخ لیگ برتر سلام کنید/عکس

استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر درخشش فوق‌العاده‌ای داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی در سال‌های اخیر دو بار استقلال را در میانه فصل تحویل گرفته بود و هر دو بار علی‌رغم کسب نتایج قابل قبول در کسب عناوین قهرمانی ناکام می‌ماند. او همواره نسبت به این موضوع که تیم را خودش نبسته معترض بود و از منتقدانش می‌خواست فرصت دهند تا استقلال مورد نظر خودش را بسازد.

حالا امسال که تمام تصمیمات نقل و انتقالاتی زیر نظر مجیدی گرفته شده و شرایط برای او مهیاست، استقلال بهترین عملکرد خود طی بیست سال اخیر در لیگ برتر را داشته و توانسته به قهرمانی نیم فصل برسد. آبی‌ها در ۱۵ بازی این فصل ۳۵ امتیاز کسب کرده‌اند و از هر نظر بهترین تیم لیگ برتر هستند. بیشترین تعداد برد، بیشترین گل زده، کمترین گل خورد، بیشترین کلین‌شیت و کمترین باخت باعث شده استقلال صدرنشین لیگ برتر شود و پس از سال‌ها ناکامی حالا امیدوار به کسب مقام قهرمانی باشد. استقلال امسال در نیم فصل اول تمام رکوردهای سال‌های گذشته خود را بهبود بخشیده و برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر توانسته یک نیم فصل را بدون شکست به پایان برساند.

البته مجیدی به خوبی می‌داند که تا کسب عنوان قهرمانی راه درازی در پیش است و کوچک‌ترین لغزشی می‌تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی منجر شود. با این حال استقلالِ مجیدی در نیم فصل اول نشان داد امسال انگیزه بالایی برای قهرمانی دارد و همین انگیزه و عطش سیری‌ناپذیر باعث شده آسمان لیگ فعلا آبی شود.

به بهترین استقلالِ تاریخ لیگ برتر سلام کنید/عکس

بیشتر بخوانید:

۲۵۸ ۴۱

کد خبر 1592412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =