تازه‌ترین خبر از آسیب‌دیدگی اکبر ساعتچی و فوت مادرش

مهر نوشت: مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت بیان کرد اکبر ساعتچی، هنرمند پیشکسوت خوشنویسی روز جمعه، ۲۴ دی از مراقبت‌های ویژه به بخش منتقل شده است.  

سیدعباس عظیمی، مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با اعلام این‌که اکبر ساعتچی به همراه مادرش چهارشنبه شب تصادف رانندگی داشته است، گفت: «حدود ساعت ۲۳ چهارشنبه شامگاه ۲۲ دی بود که از تلفن همراه استاد با من تماس گرفته شد و مأمور اورژانس به من تصادف ایشان را خبر داد. من هم برادرم را برای رسیدگی به وضعیت استاد ساعتچی مأمور کردم.» 

او با بیان این که متأسفانه مادر استاد اکبر ساعتچی در زمان تصادف رانندگی، فوت می‌کند، گفت: «اورژانس استاد ساعتچی را به بیمارستان شهید رجایی قزوین انتقال می‌دهد. تا ساعت ۳ صبح کارهایشان انجام شد. همچنین از مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین، آقای اسماعیلی تشکر می‌کنم که معاون هنری خود را مأمور پیگیری وضعیت استاد کردند.» 

عظیمی درباره وضعیت عمومی اکبر ساعتچی نیز بیان کرد: «استاد ساعتچی وضعیت‌ عمومی خوبی دارند. ۲ دنده‌شان شکسته و مچ دست و پای‌شان در رفته است. مشکوک به شکستگی لگن نیز بودند. استاد خونریزی داخلی ندارد و شکستگی دنده به ریه صدمه‌ای وارد نکرده است. جمعه از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش منتقل شدند و امروز شنیدم استاد قرار است به تهران منتقل شوند.» 

۵۷۲۵۹

کد خبر 1592867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =