هنرمندان اصل آثارشان را تحویل این جشنواره دادند/ عکس

هنرمندانی که آثارشان برای حضور در چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر انتخاب شده است اصل آثار خود را در رشته‌های نقاشی، نگارگری، مجسمه، خوشنویسی، هنرهای جدید و سرامیک در موسسه فرهنگی و هنری صبا به دبیرخانه تحویل می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از ستاد خبری چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، این رویداد به مرحله تحویل آثار رسیده است و هنرمندان اصل آثار خود را در محل برگزاری جشنواره واقع در موسسه فرهنگی و هنری صبا -فرهنگستان هنر- تحویل می‌دهند.

فرآیند برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر این‌گونه است که نخست هنرمندان عکس آثار خود را در تارنمای جشنواره بارگذاری می‌کنند و هیات انتخاب آثار را برای حضور در نمایشگاه انتخاب می‌کنند و سپس هنرمندان اصل آثار را در رشته‌های نقاشی، نگارگری، مجسمه، خوشنویسی، هنرهای جدید و سرامیک در موسسه فرهنگی و هنری صبا به دبیرخانه تحویل می‌دهند.

چاپ آثار رشته‌های عکاسی، کاریکاتور، طراحی گرافیک (پوستر) و تصویرسازی به عهده جشنواره است که تا آغاز جشنواره این آثار براساس اندازه‌های اعلام شده، چاپ و برای نمایشگاه آماده می‌شود.

هنرمندان تا روز دوم بهمن‌ماه فرصت دارند تا اصل آثار خود را تحویل بدهند. سپس، هیات انتخاب، با رویت اصل آثار، انتخاب نهایی را برای نمایشگاه انجام می‌دهند.

آیین گشایش چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر جمعه ۱۵ بهمن‌ماه در مؤسسه فرهنگی هنری صبا -فرهنگستان هنر- برگزار می‌شود و نمایشگاه تا روز ۳۰ بهمن‌ماه ادامه دارد.  

هنرمندان اصل آثارشان را تحویل این جشنواره دادند/ عکس

۵۸۲۵۹

کد خبر 1594207

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =