محمد مهاجری : حاشیه سازی برای رئیسی ، ممنوع

دوستان داخلی و ایران دوستان باید بدانند هر مسئولی در خارج از کشور نماینده ملت بزرگ ایران است و نباید پشت او را خالی کرد و در تضعیفش کوشید.

محمد مهاجری در صفحه تلگرامی خود نوشت : 
می توان مخالف رئیسی بود و این حق هر ایرانی است. می توان مخالف #پوتین بود و حتی او را #تزار جدید خواند. می توان مخالف گسترش روابط ایران و روسیه بود و به خاطر روابط استراتژیک مسکو و تل آویو، سران روسیه را دوست ایران ندانست. می توان روسیه را بخاطر رای دادن به قطعنامه های ضدایرانی حتی خائن به ایران دانست ،اما در مورد  سفر رئیس جمهور به مسکو نباید حرمت ایران را زیر پا گذاشت.
باید دانست که در سفرهای رسمی مقامات  در باره پروتکل استقبال توافق می شود .معمولا روسای دولتها به استقبال در فرودگاه نمی روند و این کار به یکی از اعضای کابینه محول می شود..ما هم در ایران همین کار را می کنیم. 
محمد مهاجری : حاشیه سازی برای رئیسی ، ممنوع
بیشتر بخوانید: 
در تصاویر امروز، رئیسی و پوتین دور یک میز بزرگ نشسته اند  که در فضای مجازی غیرعادی دانسته شده.باحتمال زیاد این چینش بخاطر رعایت پروتکل های کرونایی است.  
بعضی هم با انتشار تصویر نمازخواندن آقای رئیسی به آن خرده گرفته اند. قطعا خرده گیری به انجام فریضه کار غلطی است، اما این غلط نیست که بگوییم انتشار تصویر نماز رئیس جمهور، هیچ ارزش افزده سیاسی و رسانه ای ندارد و نشان از بی تجربگی و ناشیگری تیم رسانه ای دولت است که بسیار مبتدی عمل می کند.
 در هرحال،این حاشیه سازی ها برای کمرنگ کردن متن است. . از اپوزیسیون انتظاری جز حاشیه سازی علیه مسئولان از هر جناحی نیست ولی دوستان داخلی و ایران دوستان باید بدانند هر مسئولی در خارج از کشور نماینده ملت بزرگ ایران است و نباید پشت او را خالی کرد و در تضعیفش کوشید. این کار زشت را #مااصولگراها در7-8سال گذشته  در مورد دیپلماتهای کشور دائما انجام داده ایم  و  حتما غلط کرده ایم و به بیراهه رفته ایم.
2121
کد خبر 1594411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  19 1
  آقای مهاجری خود را به صورت یک منتقد منصف مطرح میکند
 • h IR ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  35 2
  مطلب خوب و منطقی است. ولی ایشان نباید خود را به اصولگرایان منتسب کرده و گاها بدتر از اصلاح طلبان به آنان ضربه بزند.
 • ali IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  14 8
  سلام درود بسیار عالی و درست وبجا است شاید در داخل منتقد هم باشیم ونظری اعلام شود ولی در خارج از کشور نمایند همه مردم ایران بایست حرمت واحترامش حفظ شود ودر وقابل بیگانه وحدت داشته باشیم درود
 • احسان IR ۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  9 12
  کاملا درست است
 • مجید IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  8 14
  احسنت احسنت احسنت درود بر تو