فراخوان مسابقه استانی عکاسی، دلنوشته و خاطره نویسی با موضوع کرونا در چهارمحال و بختیاری

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ، از اعلام فراخوان مسابقه استانی عکاسی، دلنوشته و خاطره نویسی با موضوع کرونا با عنوان "راویان سلامت" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سید علی درخشان افزود: این مسابقه در راستای انعکاس فعالیت های شبانه روزی پزشکان و کادر درمانی و ثبت خاطراتی از جلوه های ایثار و از خود گذشتگی کادر سلامت استان در قالب عکس، خاطره نویسی و دلنوشته برگزار می شود.
وی تصریح کرد: قالب آثار در بخش عکاسی شامل: حجم آثار: حداقل ۳ مگابایت و حداکثر ۵ مگابایت- فرمت JPGمی باشد.
وی، رعایت حریم خصوصی افراد مطابق با قانون را از دیگر شرایط آثار ارسالی در بخش عکاسی برشمرد و افزود: در غیر اینصورت مسئولیت عواقب ناشی از آن به عهده صاحب اثر خواهد بود.
درخشان، تعداد آثار ارسالی را حداکثر ۳ اثر اعلام کرد و افزود: در بخش دلنوشته و خاطره نویسی نیز آثار باید حداکثر ۸۰۰۰ کلمه( حداکثر۳ صفحه)با فونتB Nazanin سایز۱۲ و محتوی گویا و مرتبط با محورهای فراخوان باشد.
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در ادامه، حجم هر اثر را حداکثر ۱ مگابایت و فرمت آن را PDFاعلام کرد و افزود: تعداد آثار ارسالی حداکثر ۳ اثر می باشد.
درخشان موضوع مسابقه را شامل: ثبت فعالیت شبانه روزی کادر پزشکی، پرستاران بیمارستان‌ها، اورژانس و شبکه های بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا و خاطرات نحوه مقابله مردم با بیماری عنوان کرد.
به گفته وی، علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را از ۲۹ دی لغایت ۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۸۴۴۴۱۹۲۵ ارسال و یا در قالب سی دی به روابط عمومی ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد واقع در خیابان آیت الله کاشانی تحویل نمایند.
وی زمان اعلام نتایج را همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر اعلام کرد.

48

کد خبر 1594498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =