شبکه برق شهرها و روستاهای آذربایجان‌غربی هم‌اکنون پایدار است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر و به دنبال بارش‌های سنگین و مداوم برف در سطح استان آذربایجان‌غربی، شبکه برق تمام شهرها و روستاهای استان، پایدار و برقرار است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو ضمن اشاره به تداوم آماده‌باش اکیپ‌های عملیاتی این شرکت برای پنجمین روز متوالی، از پایداری شبکه برق استان خبر داد و گفت: از اوایل هفته جاری با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در نقاط مختلف استان  و ادامه این روند تا پایان این هفته، اکیپ های عملیات و اتفاقات شرکت توزیع نیروی برق استان در حالت آماده‌باش هستند تا در صورت نیاز آمادگی لازم جهت رفع ناپایداری و یا خاموشی های احتمالی را در کوتاهترین زمان ممکن داشته باشند.
وی افزود: با وجود بارش برف سنگین در روزهای اخیر در حال حاضر با تلاش‌های بی‌شائبه جهادگران شرکت توزیع نیروی برق استان، شبکه های برق از پایداری کامل برخوردار هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در شرایط فعلی خدمت رسانی مناسب و به موقع به مشترکین جهت رفع مشکلات احتمالی در اولویت فعالیت‌ها قرار دارد و آماده‌باش کامل نیروهای شرکت توزیع نیروی برق استان تا پایان بارندگی ها ادامه خواهد داشت.

48

کد خبر 1594640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =