اجرای پویش ملی «نذر کتاب» در چهارمحال و بختیاری

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان از برگزاری پویش ملی «نذر کتاب» در استان همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سیدحسین نژاد حسینی افزود: همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و با هدف رساندن کتاب به علاقه‌مندانی که امکان خرید کتاب ندارند پویش نذر کتاب اجرا می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان برای مشارکت در این پویش می‌توانند با مراجعه به ketab.ir وارد سامانه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شده و از طریق صفحه نذر کتاب مبلغ مورد نظر خود را در درگاه اختصاصی این پویش پرداخت کنند.

نژاد حسینی خاطرنشان کرد: حامیان حقیقی و حقوقی مشارکت‌کننده در این پویش می‌توانند معادل وجه واریزی، مشخصات و کد ملی افراد یا گروه‌هایی را اعلام کنند تا کد ملی آن‌ها بر اساس میزان مبلغ واریزی حامی شارژ شود.

به گفته‌ی نژاد حسینی  علاقمندان و خیرین می‌توانند برای مشارکت در این کار خیر، هر مبلغی را که مایل هستند حتی ۱۰ هزار تومان از طریق درگاه اختصاصی نذر کتاب book.icfi.ir پرداخت یا به شماره حساب ۱۰/۷۷۲۲۷۷۷/۱ و شماره کارت ۱۸۶۷-۱۰۴۸-۷۲۷۰-۵۰۴۱ به نام خانه کتاب و ادبیات ایران واریز کنند.

گفتنی است، بر اساس این فراخوان، اگر فرد یا گروه خاصی مورد نظر حامیان نباشد، خانه کتاب و ادبیات ایران با سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی که در سطح کشور نیازسنجی انجام داده و گروه‌های هدف را برای بهره‌مندی از این طرح شناسایی کرده‌اند، تعامل کرده و پس از کسب اطلاعات لازم متناسب با نیاز آن‌ها کد اعتباری رایگان برای خرید کتاب اختصاص خواهد داد.

جهت شفافیت کمک‌های دریافتی امکان ارائه گزارش کامل از تمامی مراحل حمایت تا ارسال کتاب به صورت تفکیکی وجود دارد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن آغاز شده و تا دهم بهمن به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

46

کد خبر 1596841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =