آمادگی جزیره هندورابی برای میزبانی از گردشگران نوروزی ۱۴۰۱

جواد جمالی سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به همراه علیرضا ابراهیم پور سرپرست شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، عزت اله محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش و ایرج شرف زاده مدیر جزایر اقماری جهت بررسی زیرساخت ها و جاذبه های گردشگری جزیره هندورابی برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی، دوشنبه چهارم بهمن به این منطقه سفر کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ، جواد جمالی سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به همراه علیرضا ابراهیم پور سرپرست شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، عزت اله محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش و ایرج شرف زاده مدیر جزایر اقماری جهت بررسی زیرساخت ها و جاذبه های گردشگری جزیره هندورابی برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی، دوشنبه چهارم بهمن به این منطقه سفر کردند.

جمالی با بیان این که جزیره هندورابی یکی از جزایر بکر خلیج فارس و دارای جاذبه های گردشگری طبیعی، تراکم مرجان ها و موقعیت استراتژی می تواند یکی از مقاصد گردشگری نوروزی برای مسافران از اقصی نقاط کشور باشد برنامه ریزی های لازم در این خصوص انجام شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به این که موقعیت استراتژی جزیره هندورابی در محدوده منطقه آزاد و در نزدیکی جزیره کیش قرار گرفته است می تواند به عنوان یکی از قطب های توسعه گردشگری کشور باشد.

بنابراین گزارش خانه دریا، مجموعه اقامتی تشریفات، فرودگاه، بندرگاه و پردیس زندگی از جمله ظرفیت های گردشگری این منطقه برای میزبانی از مسافران نورزی است.

46

کد خبر 1596887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =