استاندار البرز:‌ تولیدکنندگان به فناوری‌های نوین مجهز شوند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تکنولوژی و کیفیت در تولید کالا روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است از این رو نمی‌توان یک مجموعه را در یک نقطه نگه داشت و انتظار استقبال و پذیرش از سوی مصرف کننده هم داشت.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» در بازدید از کارخانه فخر ایران که روز جمعه صورت گرفت، با بیان اینکه این واحد در گذشته خدمات شایسته‌ای را به مجموعه نیروهای مسلح و سایر مردم ارائه می داده، افزود: دنیای امروز دنیای رقابت است و تولیدکنندگانی که از فناوری روز و امکانات نوین استفاده می‌کنند، موفق‌تر هستند.

وی ادامه داد: تکنولوژی و کیفیت در تولید کالا روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است از این رو نمی‌توان یک مجموعه را در یک نقطه نگه داشت و انتظار استقبال و پذیرش از سوی مصرف کننده هم داشت.

عبداللهی گفت: اکنون در کشور تولیدات بسیار خوبی در حوزه نساجی و پوشاک وجود دارد که در این رقابت فشرده به بازارهای جهانی راه پیدا کرده‌اند.

وی افزود: برای احیا و توسعه فخر ایران باید با کمک فعالان این حوزه راهکاری اساسی پیدا کنیم.

استاندار البرز گفت: صنایع ایران نسبت به کشورهای همسایه در جایگاه بالاتری قرار دارد ولی برای شکوفایی به ساماندهی و توجه نیاز دارد.

وی افزود: نام فخر ایران همچنان در کشور می‌درخشد ولی باید جایگاه خود را احیا کند و به شرایط مطلوب‌تری برسد.

عبداللهی گفت: به طور طبیعی فخر ایران به‌عنوان یک مجموعه دولتی برای به‌روز رسانی تجهیزات و امکانات خود با مشکل مواجه است ولی باید مبتکر و خلاق باشید.

وی افزود: برای حل مسائل و موضوعات این واحد از تمامی اختیارات و توان خود استفاده می‌کنم.

استاندار البرز گفت: اکنون تمامی فرمانداران و مدیران مربوطه در حوزه کشاورزی استان را برای ایجاد زیرساخت‌های کشت گلخانه‌ای بسیج کرده‌ایم و از کسانی که در این زمینه ورود کنند حمایت می‌کنیم.

وی افزود: از فعالیت سازمان اتکا در حوزه فعالیت در گسترش کشت گلخانه‌ای در فضای موجود حمایت می‌کنیم و در این راستا تیم جهاد کشاورزی نیز در کنار این مجموعه خواهد بود.

عبداللهی گفت: در خصوص ایجاد مجتمع بین راهی از سوی مجموعه اتکا نیز تدابیر لازم اتخاذ می‌شود.

وی افزود: با توجه به موقعیت اراضی فخر ایران، ایجاد فروشگاه‌های مرکزی با نرخ تولیدکننده، پیشنهاد می‌شود که به طور قطع استقبال مردمی را نیز در پی دارد.

48

کد خبر 1597228

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =