پذیرش دوره MBA در دانشگاه ثروت آفرینان پارس

همه‌ ما هنرهایی داریم که باید مورد توجه قرار دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانیم کسب و کار جذابی را شروع کنیم و به موفقیت‌های بزرگی دست یابیم. پر واضح است که برای این منظور نیاز به آموزش جهت پرورش خلاقیت‌هایمان خواهیم داشت که ممکن است استفاده از دوره MBA موثر باشد.

دوره MBA برای تمام افرادی که علاقه‌مند به تمرکز روی کسب و کارشان هستند، بسیار عالی خواهد بود. در واقع اصل درست مدیریت کردن، موضوع حساسی است که بسیاری از افراد توجهی به آن ندارند که این موضوع به عاملی برای شکست کسب و کارها تبدیل خواهد شد.

اما راهکار چیست؟ چگونه می‌توان دانش و مهارت‌های اصولی مدیریت یک کسب و کار را فرا گرفت و در جهت پیشرفت روزافزون گام برداشت؟ مطمئناً در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می‌کنید، حتماً از دوره‌های مختلف کسب ثروت استفاده کرده‌اید، اما نتیجه دلخواه‌تان را به دست نیاروده‌اید. به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم که از دوره MBA دکتر امیرحسین مظاهری استفاده کنید. دلایل این امر را در ادامه‌ مقاله بررسی خواهیم کرد.

دلیل ناکارآمدی دوره های mba در ایران

قبل از هر گونه توضیح در خصوص سرفصل های دوره MBA ثروت آفرینان دکتر مظاهری، باید به مسئله‌ مهمی اشاره کنیم. در واقع شاید سوال بسیاری از شما عزیزان این باشد که دوره‌های MBA در اکثر موسسات و حتی دانشگاه‌های دولتی نیز تدریس می‌شود، اما چرا کارآیی لازم را در بازار و شرایط زندگی ندارد؟

پاسخ واضح است؛ چرا که تکنیک‌هایی که در اکثر دوره‌های مدیریت کسب و کار تدریس می‌شود در بازار ایران کاربردی و قابل اجرا نخواهد بود و این امر به دلیل آن است که اکثر تکنیک‌ها برای کسب و کارهای آمریکا در نظر گرفته شده است. در واقع اگر شما به عنوان یک دوره‌دیده، تکنیک‌های دوره MBA را یاد گرفته و در موسسات مختلف بازارهای مالی آمریکا اجرا کنید، به نتایج فوق العاده‌ای خواهید رسید. بنابراین بومی سازی نشدن این تکنیک‌ها دلیل ناکار آمدی دوره های mba در ایران است.

سرفصل‌های دوره MBA ثروت آفرینان

حال با توجه به موارد عنوان شده تا به اینجای مقاله، قصد داریم در خصوص جزئیات دوره‌های ثروت آفرینان دکتر مظاهری صحبت کنیم. اصلی‌ترین ویژگی‌ این دوره‌ها کارآیی هر چه بهتر آموزش‌ها در بازارهای کسب و کار ایران است. به طور کلی مهم‌ترین سرفصل‌های دوره‌ MBA ثروت آفرینان دکتر مظاهری شامل موارد زیر هستند:

 •      شم اقتصادی

این بخش از دوره MBA به طریق روش‌شناسی فراشناخت LA تدریس داده می‌شود و همان‌طور که از نام این قسمت مشخص است، افراد را در وضعیت‌های گوناگون، آماده‌ برخورداری از تکنیک‌های پس‌انداز و جذب سرمایه خواهد کرد.

 •  مذاکره

یادگیری اصول و فنون مذاکره برای پیشبرد اهداف یک کسب و کار دارای اهمیت فراوانی است که اگر مدیران مجموعه‌ها به خوبی بتوانند اصول آموزش داده شده را فرا بگیرند، می‌توان گفت که به موفقیت‌های بزرگ دست خواهند یافت.

 •  هوش مالی

دوره هوش مالی و کلامی با بکارگیری از روش فراشناخت LA که در دانشگاه‌های بزرگ دنیا از جمله هاروارد تدریس می‌شود، دنبال خواهد شد. در این دوره دکتر مظاهری با بهترین روش‌های کاربردی مهارت افراد را به جهت کسب ثروت افزایش می‌دهد.

 •  فن بیان

همیشه کلمات تأثیرگذار هستند و اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بدون داشتن فن بیان در کسب و کارتان به موفقیت برسید، سخت در اشتباه هستید. در واقع مهارت سخنرانی و حتی بداهه‌گویی از جمله مواردی هستند که برای رسیدن به موفقیت به آنها نیاز خواهید داشت که در دوره MBA ثروت آفرینان به طور کامل به آن پرداخته می‌شود.

 •  بیزینس پروتکل

هیچ کسب و کاری نباید به افراد وابسته باشد و برای اینکه کسب و کارتان را از این حالت خارج کنید، نیاز به دوره بیزینس پروتکل دارید. در واقع در این بخش از دوره‌ MBA دکتر مظاهری به خوبی متوجه خواهید شد که سیستم‌سازی را به چه نحو انجام دهید و استراتژی‌هایتان را به بهترین روش ممکن در نظر بگیرید.

دلیل ناکارآمدی دوره های mba در ایران

 • دوره نوابغ فروش

معمولاً افراد نابغه از درصد کمی از ظرفیت هوش‌شان استفاده می‌کنند که این موضوع سبب می‌شود که پیشرفت کسب و کارشان به تعویق بیفتد. اما استفاده از دوره MBA ثروث آفرینان با استفاده از بهترین روش‌ها و تئوری‌ها به افراد کمک خواهد کرد تا از تمام ظرفیت هوش‌شان بهره ببرند.

 • مدیریت زمان

احتمالاً با ما هم‌عقیده باشید که بسیاری از شکست‌ها در کسب و کارها به دلیل عدم مدیریت زمان است. در واقع برای بسیاری از افراد تشخیص اینکه اولویت کار چه باشد دشوار است که این موضوع منجر به از دست رفتن سرمایه خواهد شد. در دوره ثروت آفرینان دکتر مظاهری با استفاده از تکنیک‌های جذاب این موارد به طور کامل به هنرجوها گوشزد خواهد شد.

چه افرادی می‌توانند در دوره MBA استفاده کنند؟

اینکه فقط افراد خاصی را برای چنین دوره‌ جذابی در نظر بگیریم، منطقی به نظر نمی‌آید؛ زیرا تمام آنه‌ایی که قصد دارند در کسب و کارشان به موفقیت‌های بزرگ دست یابند نیاز به یک راهنمای بزرگ‌تر خواهند داشت. با این حال می‌توان گفت که از جمله مخاطبان دوره‌ MBA افراد زیر هستند:

 • صاحبان انواع کسب و کار.
 • افرادی که ایده‌های جذابی در ذهن دارند.
 • شرکت‌های مختلف از جمله بیمه، تولیدی‌ها و...
 • فروشندگانی که قصد حرفه‌ای‌تر شدن دارند.
 • افرادی که سرمایه اولیه برای راه‌اندازی کسب و کار ندارند.
 • افرادی که قصد دارند یک مذاکره کننده قهار شوند.
 • همه‌ی افرادی که ثروتمند شدن را دوست دارند.

چه افرادی می‌توانند در دوره MBA استفاده کنند؟

استفاده از دوره MBA دکتر مظاهری

حال با توجه به موارد عنوان شده، چنانچه قصد دارید در دوره‌های ثروت آفرینان دکتر مظاهری شرکت کنید، کافی است که به سایت موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان مراجعه کنید. دکتر امیرحسین مظاهری سیف شما عزیزان را برای رسیدن به اهدافی که در سر می‌پرورانید، کمک می‌کند. به طور کلی دوره MBA دکتر مظاهری مشکل عدم کارآیی در بازار کسب و کار ایران را به خوبی حل کرده است و شما عزیزان پس از دوره به طور کامل می‌توانید از آموزش‌ها بهره‌ ببرید.

حال برای اینکه بتوانید در کلاس‌های کسب ثروت تیم تخصصی ثروت آفرینان دکتر مظاهری شرکت کنید، کافی است که به سایت این مجموعه به آدرس pms.ir مراجعه کنید. ضمناً گفتنی است که پس از پایان دوره‌ کلاس‌ها حداقل تا یک سال توسط تیم ثروت آفرینان پشتیبانی خواهید شد.

کد خبر 1598870

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =