کنایه عجیب لواندوفسکی به مسی با تمجید از رونالدو!

خبرورزشی نوشت: روبرت لواندوفسکی با تعریف از کریستیانو رونالدو به نوعی به برتری او به لیونل مسی رای داده است.

روبرت لواندوفسکی معتقد است لیونل مسی وقتی به سن فعلی کریستیانو رونالدو برسد در زمینه گلزنی با مشکل جدی از نظر بدنی مواجه خواهد شد.

ستاره لهستانی بایرن مونیخ که به تازگی به عنوان بهترین بازیکن سال از سوی فیفا انتخاب شده است و در طی چند سال گذشته توانسته با آمار گلزنی خود، مسی و رونالدو را زیر سایه نام خود قرار دهد.

لوا که خودش ۳۳ ساله است اعتقاد دارد مسی نمی‌تواند سطح گلزنی خود را با رسیدن به سن رونالدو حفظ کند و دچار مشکل خواهد شد. او در مصاحبه با سایت لهستانی پیلکا نوزنا گفت: «کریستیانو سه سال و نیم از من بزرگتر است و هنوز هم گل‌های زیادی می‌زند. اما او هم لاسگاه خود را تغییر داده و هم با تاکتیک جدیدی مواجه شده است. تیم او هنوز نتوانسته موفق باشد ولی اگر این اتفاق بیفتد و تیمش دوباره شرایط مناسب را پیدا کرد رونالدو گلهای بیشتری را به ثمر خواهد رساند. او قبلاً آمار و ارقام فوق‌العاده‌ای در گلزنی داشت، در واقع آماری غیر ممکن، اما امروز این ارقام فقط خوبند. احتمالا او دیگر نمی‌تواند در یک سال ۶۰ گل بزند، اما حالا با ۳۰ یا ۴۰ گل تفاوت‌ها را رقم می‌زند. توقعات از رونالدو کاملا متفاوت است. مسی بازیکن متفاوتی است، اما وقتی او به سن کریستیانو برسد، ماندن در سطح بالای گلزنی برای او دشوارتر خواهد بود.»

وقتی از لواندوفسکی پرسیده شده، آیا فوتبالش رو به تمامی است، او پاسخ داد: «نه اینطور نیست. من امسال از پارسال بهتر کار کردم، با توجه به روندی که دارم، من هنوز روی فرم هستم و نسبت به دو سال پیش احساس بهتری برای آینده فوتبالم دارم. حدود ۱۲ سال است که سخت کار کرده ام تا نه تنها در این سن به فوتبال پایان ندهم، بلکه به پیشرفت خود ادامه دهم و محدودیت‌هایم را پشت سر بگذارم. فکر می‌کنم توانسته ام این کار را انجام دهم.»

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1599672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =