همشهری جوان نوشت:

می‌گویند یا به شدت شجاع است یا وقیح! به شدت صادق است یا ظالم! «مردی با سه همسر» با همین عنوان ساده و پرمغز(!) مشهور‌ترین چهره هفته‌های اخیر بود. البته الان از این که در تلویزیون آن حرف ها را زده پشیمان است

هیچکس متوجه نمی‌شود که چرا شما به تلویزیون رفتید؟ هدفتان چه بوده؟ گویا پیامد‌های خیلی بدی هم داشته برای شما!
من کاملاً معتقدم که یک کار فرهنگی کردم به خاطر خدا این کار را کردم. نامردی همه جا را برداشته، حتی بین دوستان خودم. ولی من این کار را نکردم. من کاملاً رو بودم و این طوری خودم را ارضا کردم و به این صورت ذهنم مشغول شده. هم برای کمک کردن به دیگران و هم کمک به خودم. ولی نامردی‌های زیادی در این روز‌ها دیده‌ام.

دل پری دارید‌ها!
خلاف شرع که نکردم... اگر هم ازدواج کردم، برای این بوده که به انحراف کشیده نشوم. چون مشکلاتی داشتم که از این طریق آنها را حل کردم.

حالا این نامردی‌ها و نامرادی‌های چه بود؟
راستش را بخواهید، خیلی سنگین برای من تمام شد. همه یک جور‌هایی در مورد من حرف می‌زدند، چه خوب، چه بد. ولی من دوست نداشتم این اتفاق بیفتد.

به‌هرحال هر موضوعی چه کوچک و چه بزرگ وقتی رسانه‌ای می‌شود. باز خورد‌هایی هم دارد.
بله البته. ولی من نمی‌دانستم چون تجربه‌ای نداشتم. فکر نمی‌کردم این اتفاق بیفتد. فکر می‌کردم به آنهایی که زن دارند و می‌روند خلاف جهت زندگی، این کار را انجام می‌دهند و به انحراف و اینها کشیده می‌شوند، یک راه‌حل نشان بدهم. می‌خواستم بگویم اگر این کار را انجام دهید بهتر است،‌ حتی راحت‌تر هستند؛ خوش هم می‌گذرد. حالا نظر شما چیست.

نظر من؟! این کاری که شما کردید خلاف شروع نبوده ولی در عرف فعلی هم کار پسندیده‌ای نیست. شاید حتی رسانه‌ای کردنش هم درست نبوده باشد.
خب چرا در عرف نیست؟ باید طوری باشد که اگر خواستی پنج تا زن هم بگیری، راحت باشی.

آقا جان، اسلام هم چهار تایش را مجاز دانسته!
خب بله. اگر به من باز هم فشار آی و مشکل دیگری پیش بیایید، یکی دیگر هم می‌گیرم!

اجازه دهید موضوع را باز کنیم؛ این مشکلات و فشار‌هایی که می‌فرمایید چه بوده؟ روانی یا جنسی؟
اولین آنها بچه است. همسر اولم بچه‌دار نمی‌شد. مجبور شدم دوباره ازدواج کنم. البته با رضایت کامل همسر اول؛ حتی با رضایت‌نامه کتبی او. ما اصلاً مشکلی با هم نداشتیم. همسر دوم خیلی مادی بود و اصلاً با من نساخت. برای همین هم زن سوم را گرفتم.

یعنی چه؟ یعنی چون همسر دومتان خیلی اهل مادیات بود. مجبور شدید سه باره زن بگیرید؟
بله. پدر من را در آورد! چون تمام این حرف‌ها را به خودش هم گفته‌ام می‌گویم. الان هم هر سه تایشان هستند و راحت در حال زندگی هستیم. هیچ کم‌وکسری‌ای هم هیچ کدامشان ندارند. تمام زندگی‌شان هم کاملاً مساوی است. کاملاً تأمین‌شان می‌کنم.

برخورد فامیل و آشنا چه بود؟
خیلی بد! خیلی بد. یکی از خانم‌های فامیل گفت «حالا همه عالم و آدم باید بفهمند تو سه تا زن داری؟» گفتم مگر عیبی دارد؟ گفت «این کارت روی شوهران ما تأثیر می‌گذارد»

خب راست گفته! کار شما روی خیلی‌ها تأثیر می‌گذارد. چون رسانه‌ای است و تأثیر‌گذاری عمومی.
به نظر من چرخاندن یک زندگی شق‌القمر است، چه برسد به سه تا زندگی معلوم نیست من چطور توانسته‌ام برای همین هم خیلی از افراد فقط دوست دارند همه چیز‌شان مخفی باشد و اصلاً رو نمی‌کنند ولی من جراتش را دارم.

حرف دیگری دارید برای تبرئه خودتان؟
فکر می‌کنید دارم خودم را تبرئه می‌کنم؟! من کار خلافی نکرده‌ام که تبرئه کنم. اصلاً چرا من باید مورد تهاجم خانم‌ها و آقایان قرار بگیرم؟ اگر می‌دانستم این همه پیامد برای من دارد، اصلاً این کار را نمی‌کردم.

45301

کد خبر 160425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 73
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مانی IR ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 5
  در مورد این آدم فقط و فقط می شه گفت که هوسباز بوده. خودش می گه ازدواج دومش به خاطر بچه بوده ولی چرا بار سوم ازدواج کرد اگر زن دوم مادی بوده زن اولش که نبوده مشکل بچه با زن دوم حل شد زن سوم برای چی بوده . متاسفم برای آدم هایی که به این شکل فکر می کنند و متاسفم برای خودمون با این صدا و سیما که همچین موضوعاتی رو رسانه ای می کنه.
 • بدون نام IR ۰۷:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  6 2
  کاش شما هم یکم منصف تر رفتار میکردید و با سه خانوم این اقا مصاحبه میکردید ببینید اونا هم نظرشون همینه یا نه...
 • مجید MY ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 5
  آقای محترم شما میگویید که خانم اولتان بچه دار نمی شده .خوب یک بچه را به فرزند خواندگی قبول میکردی هم کار انسانی انجام دادی هم صواب کردی هم بچه دار شدی .حالا اگر جریان شما برعکس بود وشما بچه دار نمیشدی آن وقت تکلیف خانم شما چی می شد باید می سوخت ومیساخت .؟؟؟ویا راه دیگری بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • فریدون مشایخی IR ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  8 4
  خداییش عجب رویی داره این آقا!بجای عذرخواهی از مردم،با کمال پررویی میگه:باید طوری باشد که اگر خواستی پنج تا زن هم بگیری، راحت باشی!!! آخه مرد حسابی مگه زن کالاست که همینجوری از هرکدومش خوشت اومد اونو اختیار کنی؟واقعاً برای چنین افرادی و با اینگونه طرز فکرها، متاسفم.
 • بدون نام IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  8 5
  خداقوت قهرمان
 • ا ح IR ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  5 7
  سر شاز از قباحت و پررویی و بی شرمی
 • بدون نام IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  5 3
  یک مصاحبه هم با خانمهای این آقا ترتیب بدهید تا خیلی از واقعیتهای این نوع زندگی و ادعاهای ایشان روشن شود.
 • بدون نام IR ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  12 5
  الان كه زن سوم داره ولخرجيهاي زن دومش اذيتش نميكنه ، بعد اين موضوعات آدمو به انحراف نميكشه اون چيزي كه آدمو منحرف ميكنه چيز ديگه اي هست كه ايشون رك و راست نميگه ايشون تنوع طلبه و به زن فقط نگاه جنسي داره .
 • mbb IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 6
  مگه چیکار کرده دمت تو این زمونه فقط تو مردی
 • sina CH ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  3 1
  ما تو یکیش موندیم چه برسه به 3تا!!!خبر آنلاین اگه شغلشم میپرسیدی خوب بود. می فهمیدیم چجوری تامین میکنه
 • بدون نام IR ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  2 0
  ما توي يكيش هم مونديم !
 • بدون نام IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  2 2
  واقعاً این جامعه نسوان خیلی عجیب هستند،یک روز نماینده مجلسی می گوید زنان برای فعالیتهای اجتماعی نیازی به حضور در جامعه ندارند،یک روز دیگر نماینده از ازدواج مجدد و موقت در لایحه حمایت از خانواده حمایت می کند و حالا هم یک مجری زن اجرای چنین برنامه ای را به عهده می گیرد.
 • علیرضا US ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  1 2
  البته که اشتباه کرده اما این کوچکترین اشتباهیه که کرده
 • كامران اخوان IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  8 8
  آيا خانم ها هم مجازند اگر شوهرشان مشكل داشت از اين كارها بكنند؟
 • بدون نام IR ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  8 4
  واقعاً برای خودم متاسفم که تو جامعه ای زندگی می کنم که بیت المال شو صرف هزینه های تلویزیونی می کنه که می تونه یک بیمار رو یک شبه به شهرت برسونه.
 • فریدون مشایخی IR ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  4 4
  خداییش عجب رویی داره این آقا!بجای عذرخواهی از مردم،با کمال پررویی میگه:باید طوری باشد که اگر خواستی پنج تا زن هم بگیری، راحت باشی!!! آخه مرد حسابی مگه زن کالاست که همینجوری از هرکدومش خوشت اومد اونو اختیار کنی؟واقعاً برای چنین افرادی و با اینگونه طرز فکرها، متاسفم.
 • بدون نام IR ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 6
  هم برای این مرد هم برای اون خانوم مجری این برنامه مبتذل متاسفم...
 • حسین IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 0
  باز دعوتش کنید اینسری با همسرانشان آقا راستشو گفته باریکلا 4رومیش جشن بگیر مارم دعوت کن
 • بدون نام IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  5 2
  آخي بميرم برات اذيتت كردن ؟ اشكال نداره برو يه زن ديگه بگير حالت بهتر ميشه
 • بدون نام IR ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  3 14
  خدا پدر رضا شاه را لعنت کند که براساس قوانین اروپا و دین مسیحیت قانون تک همسری را در ایران جا انداخت تا اینگونه یک مرد ایرانی از اینکه بیش از یک زن دارد احساس شرم کند. پیش از رضا شاه مردم ایران براساس قوانین اسلام(و نه مسیحیت) بیش از یک زن داشتند و کسی احساس شرم هم نمیکرد
 • maryam DE ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  2 2
  لطفا با خانمهای این آدم هم مصاحبه کنید لطفا!
 • محمد IR ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  3 2
  همه چیز رانباید جلوی مردم بگویی هر حرفی جایی دارد .
 • سینا CA ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  6 3
  بجای اینکه حوس بازی و چند تا زن گرفتن رو آموزش بدبد ، عشق و وفاداری و کنترل نفس را آموزش دهید
 • محمود IR ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 4
  گويااين آقا مشكل رواني داره اگر به ايشان بگوئيد بالاي چشمت ابروست ميرود و يك زن ديگر مي گيرد . عزيز جان چهار تا زن كه هيچي اگر صدتا زن بگيري مشكل روان تو حل نمي شود .
 • بدون نام A1 ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  4 2
  این که شما روراستید و عدالت را رعایت می کنید ( آنطور که دستور اکید قران است ) را باید از همسرانتان پرسید نه اینکه خودتان برای خودتان ببرید و بدوزید ... اگر راست می گویید چهار تایی بیایید تلویزیون ...
 • سایه IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  4 5
  آفرین مرد به این میگن بقیه یاد بگیرند !
 • بدون نام IR ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  7 3
  کارش ازکسانی که مخفی کاری یا خلاف شرع میکنند خیلی خیلی بهتر است. اینقدر بهش گیر ندید
 • سید حسین موسوی IR ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  2 4
  برو دکتر بابا! مغزتو باید عوض کنی
 • مهدی IR ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  5 3
  اینگار زن پیراهنه که میتونی 5 تاش و داشته باشی. البته تا وقتی چنین زنانی پیدا میشن که این موضوع رو میپذیرن ما آقایون چی بگیم!
 • حسيني IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  5 8
  آقاي عزيز من به صداقت و درستي تو افتخار مي كنم.كار خلافي هم نكردي. تعدد زوجات توسط حضرت رسول و اكثر امامان ما صورت گرفته است.كار خلاف شرع و حتي عرف هم نكرده اي. كساني بايد خجالت بكشند كه مخفيانه دنبال كارهاي خلاف هستند.
 • بدون نام US ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  6 5
  کور شن اونایی که نمیتونن ببینند.
 • بدون نام KW ۲۲:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  5 7
  اقا به من و شما چه مربوطه چندتا زن داره.ما تا کی میخوایم فزول تو کار دیگران کنیمای جهان سومی ها. ضمنا پیامبر چند تا زن داشت؟نکنه میخواید از پیامبر خدا هم ایراد بگیرید؟؟؟؟
  • منصور A1 ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۸
   3 1
   البته یادمان باشدپیامبرعزیزومولایمان علی تاحضرت خدیجه وحضرت زهرادرقیدحیات بودند بهیچوجه زن دومی اختیارنکردن زیراتاین بزرگواران زنده بودندانقدرجامع الاطرف بودندکه نیازی به همسردوم درهمسرانشان بوجودنمی امد ازدواجهادرانزمان بدلیل جنگهای فراوان موضوعی اجتناب ناپذیربود زیرامردان اغلب درمعرض کشته شدن درجنگهابودن وتعصب عشیره ای هم محترم وحاکم بود تامبادامردوزنی بغیراز عشیره خودش ازدواج کند نمیشد یک زن ویادختر تا پیرزنی مجرد بماند!!! تنهاچاره چندهمسری بودشاید بنوعی اجحافی بمردهاهم بود زیرامردی که نمیخواست زنان زیادی داشته باشدلاجرم باید ازاحکام جامعه تبعیت میکرد ومسئولیت چند زن دیگررا بعهده میگرفت ودرمعاش انهادچاررنج ومشقت میشد!! خیلی روی مبل نمیشه لم داد وبرای جامعه بدوی انروز حکم داد!!.
 • بدون نام IR ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  4 2
  واقعا چه رویی هم دتره می گه اگه مشکل داشتم 4 رو هم می گرفتم!پرو
 • نیوشا IR ۰۳:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  2 5
  در این شرایطی با ما وجود جنگ،مردهای بسیار زیادی شهید شدندوهمچنین با توجه به دین اسلام 2زنه یا 3 زنه باید ترویج گردد و مجلس سریها رای را علنی کند ونیاز به اجازه همسران نباشد وقتی مردی خوب است نباید مختص به یک زن باشد چرا خلاف شرع نیست؟پس کار غیر شرعی بکند؟
 • فرزین IR ۰۳:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  4 2
  رای مجلس سریع اعلام شود تا نیازی به اجازه همس نباشد،اسلام دینی است که فکر همه مسائل را کرده وهمین کار جلوی فساد را می گیرد
 • نازنین IR ۰۴:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  2 4
  چقدر زنان مغرورند چون خودشان ازدواج کرده دیگر بقیه مهم نیسندکجادین اسلام گفته 1زن برای یک مرد؟چرا مجلس کاری نمی کنه
 • بدون نام IR ۰۴:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  6 2
  بدور از نظرات پاچه خواری باید بعرض برسانم که کمبود برنامه های خوب باعث شده که مدیریت محترم سیما دست به این نوع کارهای احمقانه و وقیحانه که معلوم نیست چه هدفی رل دنبال می کند بزند ؟ واقعا" برای چنین مدیر بی فکری باید فکر دیگری کرد .
 • قاسم از بوشهر IR ۰۴:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  1 3
  به نام خدا اینگونه مسائل به دو دلیل بوجود می آیند: الف- مرد و زن از یکدیگر رضایت ندارند ب- مرد و زن از نظر روانشناسی مشکل پیدا می کنند در مورد گزینه اول هرگاه دو طرف گذشت نداشته باشند و یکدیگر را تحمل نکنند چنین حالتی رخ می دهد، پس بهترین راه مرور خاطرات خوش گذشته و تحمل مفید و موثر طرف مقابل به همراه گذشت می باشد اما گزینه دوم که مربوط به اشکالات و اختلالات دوران کودکی و نوجوانی می شود که می توان با تفکر مثبت و قطع رابطه با آن دوران، بهبود یافت
 • قاسم از بوشهر IR ۰۵:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  1 1
  اینگونه مسائل را باید کارشناسی و به کمک متخصصان امر حل نمود
 • زری IR ۰۶:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  3 4
  اینکه هنوزم با وقاحت از کارش دفاع میکنه. فقط ناراحت شده که یکی دو نفر محکومش کردن.
 • بدون نام IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  3 6
  خیلی کارش درسته .. اگه یه کاری کرده خیلی صادقانه داره میگه حالا چه با عرف هم نساخته باشه ولی ظاهرن مشکلش حل شده دیگه
 • pejmAN DE ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  3 6
  واقعا مرد کم شده مثل این آدم. دمش گرم. خدا امثال این آدم رو زیاد کنه
 • بدون نام US ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  4 4
  این اقا اگه تونست مثل پیامبر شبی هزار رکعت نماز بخونه اونوقت بقیه سنتهای ایشون رو تقلید کنه
 • حسین US ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  3 3
  امثال اینا زیادن نمونشو تو کامنتای همین خبر میشه دید منظورم شماهایید که میگید باید قانون اجازه برداشته بشه خدا رو شکر این محدودیت رو دارید وگرنه دیگه میترکوندید. تو یکی از کشورا که اسمشو نمیارم اگه کسی زن دوم بگیره قبل اینکه زن اولشو طلاق بده یا اینکه زنش بمیره میندازنش زندان البته توی اون کشور جا واسه خالی کردن عقده ها هم هست.
 • بدون نام A1 ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  6 2
  مطمئنم خانمهایی که اون بالا در کامنتها در حمایت از این آقا حرف زدند زن نبودند و یک آقایی به اسم زن نوشته. هر زنی که ازدواج کرده باشه چنین رویه ای رو برنمی تابه چون اساس زندگیش رو متزلزل میکنه. آقایان به جای اینکه بخوان به خانمها خودخواه نبودن رو یاد بدن روی خودشون و غلبه بر امیال شهوانی و هوسرانیشون کار کنن.
 • بدون نام A1 ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  3 5
  یه کم عقل داشته باشید تو اروپا طرف با همجنسش ازدواج میکنه یا سایر ارتباطهای متعدد میگید ازادییه ولی ایشون که با رضایت عقد کرده میگید وقیح؟
 • گشتاسب A1 ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  4 4
  نظر شخصی من اینه که این کار اساس خانواده را متلاشی می کنه. برگزار کنندگان این برنامه اگر مرد بودندمی بایست خانمهای اون مرد رو هم دعوت می کردند تا ببینیم این زندگی است یا جهنم
 • بدون نام A1 ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  5 3
  متاسفانه تا وقتی محور فکری بیشتر ما فقط و فقط مسایل جنسی است باید شاهد این مسایل و فیلم های مبتذل هم باشیم، ناراحتی هم ندارد بجای اینکه انرژی مان را برای مسایل اجتماعی و پیشرفت اجتماعی بگذاریم فقط به هوسبازی هایمان بها میدهیم حتی برای آن حد و مرز هم قایل نیستیم که هیچ بلکه به آن افتخار هم می کنیم. امیدوارم کسی پیدا شود این آقا و آن خانم مجری را به یک دکتر حاذق نشان دهد
 • بدون نام DE ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  2 10
  زن 4 تا عقدی و به میل مبارک صیغه هر جور اقایون میپسندند عیبی نداره! نوش جونشون! زن هم بیجا میکنه مخالفت کنه! اقا دلش خواسته حقشه! اگر هم زن ناسازگاری کرد طبق متن قران اقا حق داره اقدام به تادیب فیزیکی بکنه! حقشه! میفهمید؟ حقشه! جماعت نسوان هم در این موارد حقی ندارند! میفهمید؟ حقی ندارند! تازه برید خدا رو شکر کنید که هر دفعه دختر 14 ساله نگرفته! میدونید که حقشه؟ ای دو صد رحمت به روح اون ادمی که این حق رو از مردها گرفت! والله!
 • علی IR ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  0 0
  عجب
 • علی IR ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  4 1
  عجب چرا هیچ کس وقیح بودن کار خانم ها رو نمی بینه که فقط برای پول تن به این ازدواج ها دادن
 • محمد IR ۲۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
  0 1
  ما که یکیشوهم نداریم بابایکی بیاد زن من شه دومی وسومی پیشکش ای خدا
 • ali CA ۰۵:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
  4 5
  damesh garm , kheili marde
 • بي نام IR ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
  2 6
  اون اقا كار شرعي واسلامي كرده اگه ناراحتي برو مسيحي شو
 • حمید IR ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
  4 2
  شخصا این آقا رو ملامت نمیکنم.خلقت یک انسان طوری هست که غریزه جنسیش قویتر و یکی ضعیفتر هست.این آقا قویتره.هزارون در هزارون این غریزه قویتر رو از راه نا درست ارضا میکنند ولی این آقا داره واسه ارضای غریزش بهای سنگینی مثل تشکیل خانواده رو میده
 • ناشناس# IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
  3 4
  راست میگه.هرحرفی یه جایی داره نه اینکه تا یه لیوان آب خوردی بیای بگی!حالا علاوه بر مسئولیت خودت باید مسئول عواقب سوء پخش شدن این خبرم باشی! خدا به دادت برسه....
 • بدون نام IR ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۳
  0 0
  می بینم که... خانوما نظری ندارن...
 • نرگس IR ۰۶:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۳
  3 2
  این آقا معلومه که وضع مالیش توپه وگرنه با این اوضاع تورم غلط کنه بره زن بگیریه!!!بعضی از مردا هم که بی جنبه همین که که پولدار میشن شلوارشون دو تا میشه!!!
 • بدون نام IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۳
  6 2
  چه باحال آقایون هوای همدیگه را دارند . زن اول و دومش را طلاق می داد ، می رفت یکی دیگه می گرفت خبرش .
 • یحیی IR ۲۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
  3 3
  اگه خلاف شرع و هر روز با یکی باشه بهتره(که همتون نمونه هاشو سراغ دارید) یا شرعی و حلال ؟
 • آقا رحمان IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
  2 0
  خوبه
 • بدون نام US ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
  5 4
  بخواهیم یا نخواهیم ما هم مثل روسیه والمان مجبوریم چند همسری را تبلیغ کنیم چون تعدادزنها زیادشده وعمر مردهاوجوانابه دلیل مشکلات کم گردیده است وطلاق عاطفی بیشترگردیده و ازدواج اول جوانان صرفافقط به خاطر رفع مسایل جنسی است
 • بدون نام IR ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۲
  5 3
  قطعا در فرهنگ ایرانی چند همسری پذیرفته نخوهد شد .حتی اگر توجیه شرعی داشته باشد .همین برادرانی که دفاع می کنند حاضر میشوند دامادشان زن دوم بگیرد؟ در مورد رضایت از زندگی هم که بحثی مفصل لازم است و در این مقال نمی گنجد....
 • اوا IR ۰۹:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
  0 1
  نظر اقای مانی و بخصوص مجید را تایید می کنم
 • بدون نام IR ۲۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۹
  2 2
  اه چقد نظر! انقد گردن اسلام نندازید اسلام گفته اگر میتوانید با آنها به عدالت رفتار کنید بگیرید
 • حامد US ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۱
  4 6
  من دو تا دارم خیلی هم راحتم خدا رو شکر مشکلی هم ندارم به حرف مردم هم هیچ اهمیتی نمیدم
 • بدون نام IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۷
  3 2
  اسلام اگه گفته چند زن براش شرط مسادات کامل در همه چیز رو اورده مطرح کردن چنین مواردی در صدا وسیما واقعا مسخرست تو این روزگار که حتی یه خونواده ی سه نفری که دونفرشون کارمی کنند بازه تو مخارجشون موندن صحبت از چند زن چیزی جز هوس نیست اینگوری مردم رو نسبت دین بی اعتماد میکنند و همون یه ذره اعتقاد هم که مونده ازشون می گیرن
 • مهدی IR ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۸
  2 8
  به این میگن مرد. دمش گرم
  • بدون نام IR ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
   0 1
   نامردی
 • بدون نام IR ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
  3 5
  به همون سادگی که مردا خیانت میکنن زنها هم میکنن اینو به کسایی مگم که فکر کردن زنها تحمل میکنن ولی نمی دونن داره بهشون خیانت میشه.
 • بدون نام IR ۲۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۳
  4 7
  این اقا کار خلاف شرع نکرده که .به هر نیتی که زن گرفته با اطلاع از همسراش بوده و ازدواج قانونی اما رسانه ای کردن این کار جالب نبود
 • بدون نام IR ۲۱:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
  1 1
  کاش این نامرد یک کمی هم احساسات زنانه را در نظر میگرفت واقعا متاسفم کاش زنهای این مرد هم میتوانستند نظر بدند