ساخت پل بلیلوند لرستان نیازمند ۳۵ میلیارد تومان اعتبار است

معاون استاندار لرستان از آغاز عملیات اجرایی پل بلیلوند خبر داد و گفت: امیدوریم بتوانیم در یک بازه زمانی مشخص آن را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

 به گزارش خبرآنلاین لرستان ، دکتر احمدرضا دالوند در بازدید از عملیات اجرایی ساماندهی و بهسازی مسیر جاده و پل بلیلوند اظهار کرد: این مسیر به دلیل حجم ترافیک و تردد بالا یکی از مطالبات جدی مردم این منطقه است.

 وی در ادامه به تفاهم‌نامه منعقد شده بین مجموعه راه و شهرسازی و ارتش اشاره کرد و گفت: طبق توافق‌نامه با عقب‌نشینی ارتش مجموعه راه‌وشهرسازی اقدام به ایجاد دیوار زمین ارتش کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بیان کرد: با توجه به پیشرفت ۵۰ درصدی احداث این دیوار ارتش جمهوری اسلامی توافق کرد جاده مورد نظر بازگشایی شود.

 وی ادامه داد: در تلاش هستیم ظرف چند روز آینده این مسیر کاملاً بازگشایی شود تا این حجم ترافیکی و تردد کاهش پیدا کند.

 دکتر دالوند با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث پل بلیلوند، گفت: امیدواریم بتوانیم در یک بازه زمانی مشخص و طبق برنامه زمانبندی اعلام شده این پل را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم .

وی توافق نامه اولیه قرارداد این پروژه را ۱۸ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: به دلیل اینکه مدتی است این پروژه متوقف شده بود و با توجه به تورم کنونی کشور پیش‌بینی می‌شود اعتبار لازم برای احداث پروژه فوق به ۳۵ میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

48

کد خبر 1606435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =