نماینده مجلس : دستورات رئیس جمهور برای اصلاح صنعت خودرو، انقلابی بود/ فاطمی امین دست به کار شود

ایرنا نوشت: عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس دستورات رئیس جمهور برای اصلاح صنعت خودرو سازی را انقلابی خواند و گفت: اجرای دستورات رئیس جمهور برای اصلاح صنعت خودرو نیازمند اراده جدی مسئولان است.

ابوالفضل ابوترابی  با اشاره به بازدید سرزده رئیس جمهور از شرکت ایران ‌خودرو گفت: بازدیده آقای رئیسی از شرکت ایران خودرو و دستوراتی که در جریان این بازدید صادر کردند،اقدامی انقلابی بود.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس افزود:موضع‌گیری رئیس جمهور درباره وضعیت تولید خودرو و انتقاد از انبار حجم بالایی از خودروها در راستای حمایت از حقوق عموم مردم بود و  نشان دهنده جدیت رئیس جمهور در حل مشکلات مردم بود.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس اظهار داشت: اجرای دستورات رئیس جمهور برای اصلاح صنعت خودرو نیازمند اراده جدی مسئولان است و مرد میدان را برای اینکار می طلبد.

دستورات رئیس جمهور برای اصلاح صنعت خودرو، انقلابی بود/ فاطمی امین دست به کار شود

بیشتر بخوانید:

ابوترابی خاطرنشان کرد: مجموعه وزارت صمت و در رأس آن شخص آقای فاطمی امین باید تمام تلاش خود را برای این منظور به کار گیرند و با اقدامی انقلابی در مسیر تحقق این دستورالعمل گام بردارند.

وی افزود: آقای فاطمی امین در جریان رای اعتماد به نمایندگان قول داد که سالانه یک میلیون خودرو را تولید و صادر کند و ما منتظر تحقق وعده ایشان هستیم.

 آیت الله رئیسی امروز در بازدید سرزده از شرکت ایران خودرو از انبار تعدادی از زیادی از خودرو ها انتقاد کردند و دستورالعملی را در این حوزه صادر کرد که از جمله آن می‌توان به تحویل سریع خودروها انبار شده و نیز تولید سه خودروی جدید در هر سال و از رده خارج کردن خودروهای قدیمی از جریان تولید اشاره کرد.

۲۱۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1608624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =