کنایه اصولگرایانه به اصلاح‌طلبان پس از جدی شدن توافق / ۳۰ سال بیهوده منتظر چراغ سبز آمریکا ماندید

فارس نوشت:رنجبرزاده گفت: کنار مذاکرات با غربی‌ها باید ارتباط با کشورهای همسایه و منطقه را نیز فراموش نکنیم و در دستورکار قرار دهیم.

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس دهم گفت: دولت قبل تمام فرصت‌ها و توان داخلی کشور معطل برجام گذاشته و منوط به این توافق شده بود.

وی افزود: منوط کردن معیشت مردم و اقتصاد کشور به نتایج مذاکرات و توافق با کشورهای خارجی کاری اشتباه است و باید اینها هر یک مسیر مستقلی را طی کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس دهم اظهار داشت: ما نباید فرصت‌های کشور را معطل برجام کنیم و همانطور که به مذاکره با طرف‌ مقابل می‌پردازیم در داخل هم به ساماندهی نیروهای توانمند وکارآمد مشغول باشیم.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: در کنار مذاکرات با غربی‌ها باید ارتباط با کشورهای همسایه و منطقه را نیز فراموش نکنیم و در دستورکار قرار دهیم و ارتباطات اقتصادی خود را با این کشورها و کشورهای دیگر گسترش دهیم.

 هشدار شمخانی به آمریکا درباره پیامدهای عدم توافق برای کاخ سفید

بیشتر بخوانید:

وی افزود: اصلاح طلبان در طول سال‌های پس از انقلاب ۳۰ سال امور اجرایی کشور را در دست داشتند و در طول این ۳۰ سال همواره منتظر چراغ سبز آمریکا بودند که هرگز هم چراغ سبزی از سوی آمریکا به آنها نشان داده نشد.

عضو هیات رئیسه مجلس دهم اظهار داشت: واقعیت این است که طرف مقابل در برجام از طریق این توافق به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی است و ما نباید پیشرفت خودمان را منوط به این توافق کنیم و رویه اشتباه سال‌های قبل را در این باره تکرار کنیم.

۲۱۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1609010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =