حمله با قمه و چاقو به پرسنل اورژانس تهران/ عکس

فارس نوشت: سرپرست مرکز اورژانس تهران از ضرب و شتم تکنسین‌های اورژانس تهران خبر داد.

یحیی صالح طبری،سرپرست مرکز اورژانس تهران گفت:حوالی ساعت یک بامداد، گزارشی مبنی حال نامساعد یک شهروند به مرکز  ۱۱۵ اورژانس تهران اعلام شد.

سرپرست مرکز اورژانس تهران ادامه داد: بلافاصله تکنسین‌های اورژانس تهران به محل حادثه در خیابان عجب گل حوالی میدان خراسان اعزام شدند.

وی تصریح کرد: بعد از خدمت رسانی در منزل بیمار زمانی که نیروهای اورژانس قصد بازگشت را داشتند، ناگهان در خیابان با حدود ۱۰ نفر از اهالی محل که در حالت طبیعی نبودند و با سوالاتی که جز حریم شخصی بیمار محسوب می‌شود مواجه می شوند، همکاران ما جهت حفظ حریم شخصی بیمار از ارائه پاسخ به این افراد اجتناب می‌کنند که همین امر در نهایت منجر به حمله این افراد با مشت و لگد، قمه و چاقو به پرسنل خدوم اورژانس می‌شود.

حمله با قمه و چاقو به پرسنل اورژانس تهران/ عکس

 صالح طبری افزود:قبل از حضور عوامل انتظامی در محل این افراد بعد از آسیب جدی به صورت و دست نیروهای اورژانس از محل متواری می‌شوند.

سرپرست مرکز اورژانس تهران گفت: هم اکنون تکنسین‌های حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی هستند و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از این افراد است.

وی ابراز کرد: در مواجه با اینگونه رفتارها که بارها در گذشته شاهد تکرار آن بوده ایم توقع برخورد سریع و جدی مقامات قضایی و انتظامی با این افراد را داریم.

بیشتر بخوانید:

جذب «دانشجوی اورژانس» در دانشگاه‌های تیپ یک کشور

اگر احساس مرگ یا ترس ناگهانی دارید درباره حمله «پانیک» بیشتر بدانید

۴۷۲۳۱

کد خبر 1609094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =