گاف بزرگ پلیس و بانک آمریکا/ بازداشت خالق «پلنگ سیاه»/ عکس

فارس نوشت: رایان کوگلر، کارگردان «پلنگ سیاه»، یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما و از آینده‌دارترین فیلمسازانی که امروز در هالیوود کار می‌کند، به عنوان سارق بانک توسط پلیس آتلانتا بازداشت شد!

رایان کوگلر کارگردان «پلنگ سیاه» با یک سارق بانک اشتباه گرفته شد او بلافاصله پس از ختم این ماجرا گفت: «این وضعیت هرگز نباید رخ می‌داد».

رایان کوگلر، کارگردان «پلنگ سیاه»، پرفروشترین فیلم تاریخ سینما و  یکی از آینده‌دارترین کارگردانانی که امروز در هالیوود کار می‌کند، در آتلانتا توسط پلیس آتلانتا بازداشت شد، زیرا او را با یک سارق بانک در «امریکن بنک» اشتباه گرفتند.

کارگردان این اتفاق را به ورایتی تایید کرد و گفت: «این وضعیت هرگز نباید رخ می‌داد. با این حال، بانک آمریکا بلافاصله پس از متوجه شدن از این اشتباه نهایت تلاش خود را کرد تا دل من را به دست بیاورد و ما هم به کار با این بانک ادامه دادیم.

گاف بزرگ پلیس و بانک آمریکا/ بازداشت خالق «پلنگ سیاه»/ عکس

به گزارش TMZ که اولین بار بر اساس گزارش پلیس این خبر را گزارش کرد، کوگلر پس از اینکه برای انجام معامله به «امریکن بنک» رفت، بازداشت شد. این کارگردان ۳۵ ساله - که کلاه، عینک آفتابی و ماسک صورت کووید ۱۹ پوشیده بود، به پیشخوان رفت و برگه‌ای را به کارمند بانک داد که در پشت آن یادداشتی نوشته شده بود به این مضمون که: «من می‌خواهم ۱۲۰۰۰ دلار برداشت کنم. پول نقد از حساب جاری من لطفا حساب پول را جای دیگری انجام دهید. من دوست دارم جانب احتیاط و ملاحظات را در نظر بگیرم.

کارمند بانک اما زمانی که دید مبلغ تراکنش بیش از ده هزار دلار است این وضعیت را به‌عنوان تلاش برای سرقت تعبیر کرد و زنگ خطر را در سیستم بانکی فعال کرد. این خانم کارمند بانک سپس به رئیس خود اطلاع داد و با هم به پلیس زنگ زدند. بعد چهار مامور پلیس آتلانتا آمدند و کارمند بانک و رئیسش، رایان کوگلر را که در ماشینش بیرون بانک منتظر بود، به مامورین پلیس نشان دادند و گفتند مشخصات و پوشش ظاهری اش به دزدها می‌خورد و آنها نیز وی را دستگیر کردند.

بنا بر گزارش‌ها، پلیس هایی که به محل حادثه رسیدند، دو نفر همراه کارگردان سرشناس هالیوودی را که در یک خودروی شاسی بلند بیرون بانک منتظر کوگلر بودند، بازداشت کردند و همچنین به خود کوگلر نیز دستبند زدند.

گاف بزرگ پلیس و بانک آمریکا/ بازداشت خالق «پلنگ سیاه»/ عکس

ورایتی با پلیس آتلانتا و بانک آمریکا تماس گرفته تا در مورد این حادثه اطلاعات و جزئیات بیشتری کسب کند.

یکی از سخنگویان بانک آمریکا به ورایتی گفت: «ما عمیقاً از وقوع این حادثه متأسفیم. هرگز نباید این اتفاق می‌افتاد و ما از آقای کوگلر عذرخواهی کرده‌ایم.»

کوگلر در آتلانتا مشغول فیلمبرداری دنباله فیلم ابرقهرمانی، «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» است. این فیلم قرار است در ماه نوامبر اکران شود.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1611446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =