۰ نفر
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰
جانشین مطمئن مرادمند و یزدانی از برزیل

ورزش سه نوشت: مدافع تازه‌وارد تیم فوتبال استقلال توانست در اولین حضورش در ترکیب استقلال نمایش درخشانی را از خود به جای بگذارد.

در حالی‌که تنها ۳ روز از امضای قرارداد رافائل سیلوا مدافع برزیلی تازه جذب‌شده توسط باشگاه استقلال می‌گذرد، امشب فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تا در غیاب روزبه چشمیِ محروم و محمد دانشگرِ مصدوم به خرید تازه‌اش میدان بدهد و سیلوایِ ۱۹۳ سانتی‌متری را در قلب خط دفاعی در کنار عارف غلامی میدان داد.

علی‌رغم حضور کوتاه‌مدت سیلوا در اردوی استقلال، او هماهنگی خوبی از خود در کنار همبازیان جدیدش داشت و توانست بالاتر از مهاجمان خط حمله‌ی صنعت نفت توپ را بزند و در روی زمین هم به خوبی رهبری خط دفاعی استقلال را انجام داد و اجازه تهدید شدن دروازه تیمش را در مسابقه‌ی امشب نداد.

نمایش خوب مدافع برزیلی استقلال، کادرفنی و البته هواداران استقلال را امیدوار به درخشش او در دربی پایتخت کرد، به ویژه آن‌که استقلال بعد از جدایی مرادمند و یزدانی در خط دفاعی با کمبود مدافع کلیدی مواجه شده بود اما جذب سیلوا باعث شده تا فرهاد مجیدی با خیالی آسوده نسبت به چینش ترکیب دفاعی تیمش برای مصاف با پرسپولیس فکر کند؛ به ویژه آن‌که این مدافع ۲۹ ساله امشب توانست کم‌نقصی را در ترکیب آبی‌ها از خود نشان بدهد.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1611620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =