خداوند متعال را شاکریم که در لباس مقدس سپاه برای مردم خدمتگزاری می کنیم

فرمانده سپاه استان سمنان در مراسم تجلیل از پاسداران نمونه سپاه استان سمنان گفت: سپاه مولود انقلابی است که تحفه الهی بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در مراسم تجلیل از پاسداران نمونه سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت:خداوند متعال را شاکریم که در لباس مقدس سپاه برای مردم خدمتگزاری می کنیم.
سردار دامغانی با اشاره به رسالت سپاه افزود:سپاه مولود انقلاب است،انقلابی که تحفه الهی است و سپاه مقدس است زیرا رسالت آن  حفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی است .
وی تصریح کرد:رسالت انقلاب اسلامی تمدن سازی و بستر سازی ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) است و رسالت سپاه هم به همان میزان تقدس پیدا می کند.
فرمانده سپاه استان سمنان طراحی دشمنان را  در عرصه های مختلف جنگ ترکیبی شکست خورده دانست و عنوان کرد:انقلاب اسلامی ما یک نظام الهی است که در راهبردهای جنگ ترکیبی دشمنان، که  تمام توان و تجربه خود را علیه این نظام الهی به میدان آورده اند در عرصه های مختلف  آنان را به چالش کشیده است.
شایان ذکر است مراسم تجلیل از پاسداران نمونه سپاه استان سمنان با حضور خانواده معظم شهدا  و جمعی از پاسداران سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در حسینیه شهدای گمنام ستاد سپاه استان برگزار و از پاسداران و سربازان نمونه تجلیل به عمل آمد.

کد خبر 1612030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =