خطیب جمعه دشتی: فیش‌های نجومی آب، مردم را به ستوه آورده / هر چه تذکر می‌دهیم آقایان فشار به مردم را بیشتر می‌کنند

مهر نوشت:حجت‌الاسلام زاهددوست گفت: سپاه می‌توانست از خاک سوریه حمله را تلافی کند اما مخصوصاً از خاک ایران به‌اهداف صهیونیستی حمله کرد تا نشان دهد از این پس هرگونه حمله را مستقیماً و بدون تعارف تلافی خواهد کرد.

حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های امروز نماز جمعه خورموج با تبریک میلاد سراسر نور حضرت صاحب الزمان (عج) به حمله سپاه پاسداران به مرکز جاسوسی و شرارت رژیم صهیونیستی در اربیل عراق اشاره کرد و اظهار داشت: این حمله مقتدرانه سپاه که دقیقاً رأس ساعت یک و ۲۰ دقیقه (ساعت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) انجام شد.

وی افزود: این حمله یک بار دیگر ثابت کرد که قدرت موشکی ایران بزرگترین خطر نظامی برای آمریکا و اسرائیل است. این حمله نشان داد که تمرکز و اصرار غربی‌ها بر برنامه موشکی ایران به‌چه علت بوده است.

امام جمعه دشتی بیان کرد: سپاه پاسداران می‌توانست از خاک سوریه حمله را تلافی کند اما مخصوصاً از خاک ایران به‌اهداف صهیونیستی حمله کرد تا نشان دهد از این پس هرگونه حمله را مستقیماً و بدون تعارف تلافی خواهد کرد.

حمایت ائمه جمعه از مردم محروم با کارت های بانکی

فشار به مردم کمتر شود

وی تاکید کرد: حداقل در این چند ماه اخیر سه مرتبه این نگرانی مردم را تذکر دادیم اما آقایان فشار به مردم را کم که نکردند بلکه روز به روز به مردم فشار بیشتری وارد می‌کنند.

زاهددوست تصریح کرد: مطرح کردن منزل مسکونی یک روستایی به عنوان اقامتگاه غیر دائم ظلم آشکار مردم روستاها است. فرماندار شهرستان به این موضوع ورود کنید و این ظلم آشکار به مردم خاتمه دهید.

وی ادامه داد: منظور از اقامتگاه غیر دائم تفریحگاه‌ها و باغ ویلاهای است که مصرف بی رویه‌ای دارند و منزل مسکونی مردم در یک روستای محروم در تعریف اقامتگاه غیر دائم نمی گنجد.

امام جمعه دشتی افزود: پیشنهاد می‌کنم آقایان یک بار دیگر دقیق شناسایی و بررسی‌هایی لازم را انجام دهند بر اقامتگاه‌های پرمصرف و تفریحگاه‌های واقعی سخت گیری کنند اما منازل مسکونی مردم را از لیست اقامتگاه غیر دائم خارج کنند.

۲۱۲۳۱

کد خبر 1613779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =