وقتی امیر کربلایی‌زاده را با امیرمهدی ژوله اشتباه گرفتند!

امیر کربلائی‌زاده، دو خاطره از اشتباه گرفتن او با یک هنرمند دیگر و شناخته نشدنش تعریف کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر کربلائی‌زاده، استندآپ کمدین و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، شب گذشته(جمعه ۲۷ اسفند) مهمان برنامه«فرمول یک» با اجرای علی ضیا بود.

 کربلائی‌زاده در پاسخ به این سوال که تا به حال شده شما را با هنرمند دیگری اشتباه بگیرند گفت: «خیلی پیش آمده من را اشتباه بگیرند ولی آخرین موردی که من را اشتباه گرفتند خیلی جالب بود. یک‌نفر من را دید و گفت آقای چیز، آقای تلویزیون بعد دوباره شروع کرد به فکر کردن. گفتم کربلائی‌زاده هستم. گفت مسخره، فکر کردم ژوله هستی.»

او ادامه داد: «هر چه قدر فکر کردم دیدم ژوله به هیچ وجه به من نمی‌خورد باز اگر می‌گفت شبیه زمان حال مهران غفوریان شده‌ای برایم قابل درک‌تر بود.»

این هنرمند با ذکر یک خاطره دیگر گفت: «چندوقت پیش فرش خریده بودم، آمده بودند جلوی در که فرش را تحویل دهند، یک آدم میانسال همراه با یک جوان، آمدند که فرش را بدهند به قدری خوب با من برخورد کردند که پیش خودم گفتم این‌ها من را خیلی می‌شناسند. فرش را جابه جا کردند و تمام که شد، آقای میانسال گفت فقط جسارتا این جوان از شما یک امضا می‌خواهند، گفتم مگر دوربین ندارید؟ گفتند دوربین چرا؟ تا آمدم توضیح دهم، دیدم دست جوان بالا آمد و رویش نوشته بود رسید تحویل فرش، نمی‌دانید با چه وضعیتی جمعش کردم. گفتم چون اکثرا در موبایل امضا می‌گیرند، من فکر کردم شما برای همین می‌خواهید.»

۵۸۲۴۵

کد خبر 1613995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =