دبیر سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شد

مهدی آذرپندار که مدیرعامل و رییس هیات مدیره انجمن سینمای جوانان ایران است، دبیر سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد خزاعی، رییس سازمان سینمایی، مهدی آذرپندار را به‌عنوان دبیر دوره سی و نهم جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، منصوب کرد. 

در این حکم آمده است:

«نظر به تجربه، دانش، تعهد و شایستگی شما به‌ موجب این حکم به‌عنوان دبیر سی‌و‎نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره منصوب می‌شوید.
جشنواره فیلم کوتاه تهران، قدیمی‌ترین جشنواره خاورمیانه و معتبرترین جشنواره آسیا در عرصه فیلم کوتاه و از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی کشور، بستری مناسب برای شناسایی و رویش استعدادهای جدید، ظرفیتی مغتنم برای کمک به روند بازسازی، جوان‌سازی و تحول انقلابی ساختار سینمایی کشور است. بازنگری در ساختار شکلی و محتوایی جشنواره‌های سینمای جوان و فیلم کوتاه تهران از جمله اهداف مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
انتظار می‌رود با بهره‌گیری از نیروهای متعهد و متخصص در ارتقای سینمای آینده کشور، موفق و مؤید باشید. توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.»

مهدی آذرپندار، متولد ۱۳۶۸ و فارغ‌التحصیل دانشگاه علم و صنعت است. او فعالیت‌هایی همچون مدیریت گروه فیلم و سریال شبکه سه (۹۷ تا ۱۴۰۰)، عضویت در شورای عالی نمایش سیما (۹۸ تا ۹۹ و ۸۹ تا ۹۱)، قائم‌مقامی خانه تولیدات جوان صداوسیما (۹۶-۹۷)، مدیریت مرکز آفرینش‌های هنری سازمان بسیج مستضعفین (سال ۹۶)، داوری در جشنواره‌های مقاومت، ایثار و عمار و فعالیت در رسانه‌های مختلف به عنوان منتقد، دبیر و عضو هیئت تحریریه را در کارنامه خود دارد.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1616219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =