۷۰ میلیارد ریال صرف رفع نقاط حادثه خیز و خدمات عمرانی در جزیره قشم شد

رئیس کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم گفت: افزون بر ۷۰ میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز در نقاط مختلف جزیره و اجرای خدمات عمرانی با هدف تکریم میهمانان نوروزی قشم، هزینه شده است.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، سید محمد قدسی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: افزون بر ۲۰ میلیارد ریال در طرح رفع نقاط حادثه خیر و ارائه خدمات عمرانی، با تهیه و اجرای علائم ترافیکی، تجهیز نیازهای پلیس راه و راهور برای ارائه خدمات شایسته در ایام نوروز ۱۴۰۱ و اصلاح هندسی برخی راه‌ها و تعویض گاردریل‌های آسیب دیده، هزینه گردید.

به گفته وی، تکمیل طرح ورودی بندر لافت به طول ۴ هزار متر، جدول گذاری، احداث میدان بزرگ ورودی اسکله و عملیات آسفالت در مساحتی با حدود ۵۰۰۰ متر مربع هم با هزینه‌ای افزون بر ۴۰ میلیارد ریال پیش از آغاز تعطیلات پایان سال توسط کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم انجام شد.

رئیس کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم همچنین بیان داشت: روکش بتنی لاین تاکسی در اسکله پهل با هدف تبدیل این لاین به لاین خروجی و انتقال ظرفیت به لاین‌های ورودی برای کنترل بهتر ترافیک هم به عنوان یکی دیگر از طرح‌های انجام شده نوروزی ان کمیته با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اجرا شد. 

وی با اعلام اینکه میهمانان قشم علاقه زیادی به حضور در سایت‌های گردشگری این جزیره دارند، افزود: برای تکریم میهمانان نوروزی همچنین مسیر ورودی و پارکینگ ژئوسایت دره ستاره‌ها هم به عنوان بخش دیگری از طرح‌های عمرانی کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم آماده سازی شد.

شایان ذکر است؛ جزیره قشم از ابتدای تعطیلات پایان سال (۲۵ اسفند ۱۴۰۰) تا کنون با حضور انبوه میهمانان و گردشگران از نقاط مختلف ایران و شماری از کشورهای خارجی با شور و حال وصف ناپذیری همراه است و شادی و نشاط بهاری را در نفطه نقطه این جزیره زیبا می‌توان نظاره کرد.

48 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1616459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =