زنان پشت در بسته ورزشگاه مشهد | مرعشی دبیرکل کارگزاران: متاسفانه برگزاری هر رویداد فرهنگی و اجتماعی در مشهد با ریسک مواجه است

جماران نوشت : مرعشی ضمن ابراز تاسف از برخورد صورت‌گرفته با زنان خواهان تماشای بازی تیم ملی فوتبال ایران و لبنان، رئیس‌جمهور را به برخورد با عوامل این بی‌تدبیری فراخواند.

 دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران ضمن ابراز تاسف از برخورد صورت‌گرفته با زنان خواهان تماشای بازی تیم ملی فوتبال ایران و لبنان، رئیس‌جمهور را به برخورد با عوامل این بی‌تدبیری فراخواند.

حسین مرعشی درباره حواشی حوادث دیروز مشهد گفت: با توجه به فضای حاکم بر مشهد مقدس که تحت تاثیر افکار برخی جریات خاص و توام با سخت‌گیری‌های نابجای مذهبی از سوی مسئولان این شهر است، مسئولان ورزش کشور و استان خراسان رضوی باید پاسخ دهند که چرا با مصالح کشور و فوتبال ایران این‌گونه برخورد می‌کنند؟

وی ادامه داد: مسئله خیلی روشن است. متاسفانه برگزاری هر رویداد فرهنگی و اجتماعی در مشهد با ریسک مواجه است و مسئولان ورزشی باید به این نکته توجه می‌کردند.

زنان پشت در بسته ورزشگاه مشهد | مرعشی دبیرکل کارگزاران: متاسفانه برگزاری هر رویداد فرهنگی و اجتماعی در مشهد با ریسک مواجه است

بیشتر بخوانید : 

دبیرکل کارگزاران سازندگی ایران گفت: با تاسف از برخوردهای صورت گرفته با زنان خواهان تماشای بازی تیم ملی در مشهد، به نظر من رئیس‌جمهور محترم باید بدون تانی و درنگ با وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان برخورد کند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1617108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =