بیانیه حماس درباره عملیات شهادت‌طلبانه بیت لحم

ایسنا نوشت:جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که پاسخ به تجاوزات ارتش اسرائیل علیه فلسطینیان، گسترش راه‌های مقاومت و مبارزه در برابر اشغالگران و شهرک نشینان است.

جنبش حماس امروز پنجشنبه در بیانیه‌ای عملیات شهادت‌طلبانه صبح امروز در بیت لحم و مقاومت آوارگان ساکن اردوگاه جنین در برابر نظامیان رژیم اشغالگر را تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: پاسخ به جنایت شنیع صهیونیست‌ها در جنین، مبارزه و مقاومت بیشتر در مقابل اشغالگران و شهرک‌نشینان است.

جنبش مقاومت فلسطین در بیانیه‌ خود اعلام کرد: جنایات مستمر رژیم اشغالگر هشداری است بر این که انفجاری گسترده که قوی‌تر و دردناک‌تر خواهد بود، در راه است.

حماس افزود: پاسخ به جنایت شنیع صهیونیست‌ها در جنین، گسترش راه‌های مقابله و مقاومت در برابر اشغالگران و شهرک‌نشینان است.

در این بیانیه همچنین آمده است:‌ دشمن اسرائیلی بداند که ما بدون توجه به تبعات ایستادگی در برابر دشمن، به راه مقاومت و حمایت از مردم فلسطین را ادامه خواهیم داد.

در پایان بیانیه آمده که حماس به مقابله با رژیم صهیونیستی و شهرک نشنیان از هر وسیله‌ و امکانات موجود ادامه خواهد داد.

همزمان ریاست تشکیلات خودگردان امروز پنج شنبه در بیانیه‌ای حمله شهرک‌نشینان به مسجد الاقصی و جنایت اسرائیل در شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری را محکوم کرد و در عین حال هشدار داد که این رفتارها منطقه را به سمت تنش و درگیری بیشتر سوق می‌دهد.

تشکیلات خودگردان در ادامه بیانیه خود اسرائیل را مسئول کامل تشدید درگیری‌ها و پیامدهای آن دانست و از جامعه بین المللی خواست تا برای مهار تل آویو و مجازات اسرائیل، اقدام فوری کند.

311311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1617314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =