۵ نفر
۱۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
جزییات جدید درباره بازگشایی مدارس پایتخت

ایسنا نوشت: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره نحوه نظارت بر فعالیت مدارس و رعایت نکات بهداشتی با از سرگیری آموزش حضوری در مدارس توضیح داد و گفت: معتقدم با حضور فرهنگیان از استمرار افت تحصیلی جلوگیری و باعث ارتقای کیفیت یادگیری خواهیم شد.

علیرضا کریمیان درباره جزئیات بازگشایی مدارس پایتخت توضیح داد و گفت: شیوه‌نامه از سرگیری آموزش حضوری به تمام مدارس چه دولتی و چه غیردولتی ابلاغ شده و تمهید مقدماتی خوبی در این زمینه شکل گرفته است.

وی افزود: پیرو اجرایی سازی شیوه‌نامه ابلاغی، جلسات متعددی برگزار و مدارس در زمینه بهداشت محیط وارد عمل شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه ضدعفونی و پاک‌سازی مدارس در حال انجام است گفت: به‌ویژه سرویس‌های بهداشتی، آبخوری‌ها، میزها و نیمکت‌ها ضدعفونی شده‌اند و در بازدیدهایی که از سطح مدارس داشتم مشخص بود که کادر اجرایی به خوبی در حال آماده سازی مدارس هستند تا بتوانیم شروع خوبی از ۱۴ فروردین داشته باشیم.

کریمیان درباره نحوه نظارت بر فعالیت مدارس و رعایت نکات بهداشتی گفت: واحدهای مختلف، نظارت جامع و کاملی بر این رویه خواهند داشت و تیم‌های ارزیابی و نظارتی در مدارس حضور پیدا می‌کنند. اولیاء می‌توانند در صورت مشاهده عدم رعایت بهداشت در مدارس یا با ادارات مناطق تماس گرفته و یا موارد را از طریق سامانه پیامکی ۰۹۱۲۱۵۴۰۶۴۰ اطلاع دهند؛ ما حتما ورود می‌کنیم تا اطمینان یابیم که تمام بندهای شیوه‌نامه‌ اجرا می‌شود. 

وی که شب گذشته در شبکه پنجم سیما حضور یافته بود گفت: از همه همکارانم قدردانی می‌کنم؛ در دوسالی که با کرونا مواجه بودیم آنها با اقدام مجاهدانه اجازه ندادند روند یادگیری تعطیل شود. معتقدم با حضور فرهنگیان از استمرار افت تحصیلی جلوگیری و باعث ارتقای کیفیت یادگیری خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: 

مدت سال تحصیلی بیشتر می‌شود؟

۴٧۴٧

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1617460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =