خسرو شکیبایی و مهرانه مهین‌ترابی، چگونه جایِ مهدی هاشمی و گلاب آدینه را در سریال «خانه سبز» گرفتند؟

رامبد جوان در یک گفت‌وگوی اینترنتی، از این خبر داد که در سریال «خانه سبز»، ابتدا قرار بوده است مهدی هاشمی و گلاب آدینه، نقشِ زوج اصلی این مجموعه تلویزیونی را بازی کنند که در ادامه، خسرو شکیبایی و مهرانه مهین‌ترابی، جای آن‌ها را گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رامبد جوان که مهمان ویژه برنامه «روبه‌رو» در رسانه اینستاگرامی فیلم نیوز بود، درباره انتخاب‌های اولیه بیژن بیرنگ و مسعود رسام برای ایفای نقشِ دو شخصیت اصلی سریال پر بیننده «خانه سبز»، توضیحاتی را ارائه داد. 

طبق گفته جوان، قرار بر این بوده است که نقش رضا صباحی و عاطفه را مهدی هاشمی و گلاب آدینه بازی کنند. نشست‌های دورخوانی هم با حضور آن‌ها انجام شده بوده است، ولی بنا به دلایلی، پیش از آغاز تصویربرداری، این همکاری قطع می‌شود. 

او ادامه داد: «در همین موقع، بحث حضور خسرو شکیبایی در سریال مطرح شد. خاطرم هست یک شبی، بیژن و مسعود گفتند که برای مذاکره دارند به خانه خسرو شکیبایی می‌روند که قرارداد ببندند. فکر کنم حوالی یک و نیم، دو شب بود که خیلی خوشحال زنگ زدند و گفتند قرار داد را بسته‌اند.»

«خانه سبز» یک مجموعه تلویزیونی مشهور بود که در سال ۱۳۷۵، چهارشنبه‌ شب‌ها از شبکه دو پخش می‌شد. این مجموعه تلویزیونی، در زمان پخش خود از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی بود، به‌طوری که حتی رکورد مخاطبان اثر قبلی بیرنگ و رسام به نام «همسران»را نیز شکست.

داستان این مجموعه تلویزیونی، در مورد ساکنان یک خانه است که همه با هم فامیل هستند و در کنار یکدیگر، ماجراهای گوناگونی را تجربه می‌کنند.

خسرو شکیبایی، مهرانه مهین‌ترابی، رامبد جوان، آتنه فقیه‌نصیر، داریوش اسدزاده، حمیده خیرآبادی و...در این مجموعه به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. 

۵۷۲۴۴

کد خبر 1618848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =