مارین ون‌هولک با «موضوع چیه؟» به ایرانشهر رفت

نمایش «موضوع چیه؟» به کارگردانی مارین ون‌هولک در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «موضوع چیه؟» به طراحی آروند دشت‌آرای و کارگردانی مارین ون‌هولک که متن آن را صحرا رمضانیان نوشته و محمد قدس آن را تهیه کرده است در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت.

نمایش فوق اثر تازه‌ کمپانی فیلم و هنرهای اجرایی «ویرگول» است که بعد از ۲ سال از شیوع ویروس کرونا و پس از اجرای «بداهه» اجرا می‌شود. این نمایش حاصل کارگاه ایده تا اجرای آروند دشت‌آرای است.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «نمایش «موضوع چیه؟» اجرایی است مشارکتی که با حضور ۹ چهره جدید بازیگری تلاش می‌کند با شیوه‌ای متفاوت آن‌ها را به دنیای حرفه‌ای اجرا معرفی کند. این اجرا صرفاً با مشارکت و دخالت تماشاچیانش تکمیل می‌شود.»

آوا آکویی، ساناز باقری، پریسا درخشنده، محمد رجبی، الهام سرشت، نجوا صاحب‌الزمانی، بهزاد کریمی، مجیر معینی، مرصاد میرغفاری (به ترتیب حروف الفبا) اجراگران این نمایش هستند.

علی کیانیان (طراح صدا و موسیقی)، مقداد صفری (طراح نور)، بهراد جوانبخت (طراح گرافیک)، امین یزدانی‌نژاد (مدیر پروژه)، ایلیا شمس (مدیر تولید)، سعید مومنی (ویدئو ویژوال)، ساناز باقری (برنامه‌ریز و دستیار کارگردان)، کیارش مسیبی (عکاس)، آریان امیرخان (تبلیغات)، مجتبی رحامیان (ساخت تیزر)، فرهاد شنتیایی (ساخت ویدئو)، حجت یوسفی (نریشن)، بهرام برخورداری، محمدرضا امیری و حنا شاهدادی (گروه کارگردانی) در این اجرا مارین ون هولک را همراهی می‌کنند.

نمایش «موضوع چیه؟» از ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر ساعت ۲۰ روی صحنه رفته است و تا اواخر اردیبهشت به اجرای خود ادامه می‌دهد.

مارین ون‌هولک با «موضوع چیه؟» به ایرانشهر رفت

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1621409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =