۰ نفر
۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
احداث قطار حومه‌ای تهران چه شد؟

ایرنا نوشت: استاندار تهران گفت: موضوع قطار حومه ای مصوب و درحال اجرا است ولی امکان دارد تصمیم های دیگر گرفته شود؛ تبدیل قطار حومه ای به مترو مطالبه بنده و اکنون نیز در حال کارشناسی و بررسی این موضوع هستیم.

محسن منصوری در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس و سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع اصلی قطار حومه ای ورامین تهران است که به طور کامل اعتبار آن در سفر رئیس جمهوری دیده شده و سایر بخش های زیر ساختی و عمرانی نیز مورد توجه قرار می گیرد.

این مسئول اعلام کرد: رییس جمهور سفر های خود را به شهرستان های استان تهران آغاز کرده اند و در سفر بعدی ایشان میهمان مردم شهرستانهای شرق استان تهران است.

وی افزود: پیش از سفر رییس جمهور، جلسات متعددی در معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری برگزار و مطالبات اصلی مردم و مشکلات منطقه مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته است که بخشی از پیش نویس و تصمیم‌های سفر رییس جمهور است بخش دیگر نیز در جلسات هماهنگی سفر با حضور مسئولان شهرستانی و با توجه مطاللبات آن ها و بخشی نیز با حضور و بازدید میدانی شخص رییس جمهور مورد بررسی و تصمیم گیری خواهد گرفتد.

وی خاطر نشان کرد: موضوعات و مطالبات اصلی مردم به مانند قطار حومه ای که در پیش نویس سفر نیز آمده، تامین اعتبار کامل این موضوع در دستور کار قرار دارد و سایر موضوعات عمرانی و زیرساختی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

استاندار تهران گفت: برخی مصوبات سفر اختصاصا برای هرشهر و برخی مصوبات نیز به‌ طور کلی تصمیم گیری و اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مترو تهران روز جمعه رایگان است

توجیه عجیب مترو برای حذف چند قطار از سرویس‌دهی به مسافران

47231

کد خبر 1626530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =