۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
اعلام حمایت بن زاید از شورای ریاست جمهوری یمن

ایسنا نوشت: ولیعهد ابوظبی در دیدار با رئیس شورای رهبری ریاست جمهوری یمن ضمن بررسی روابط دو کشور و برخی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی، بر حمایت ابوظبی از این شورا در عمل به مسؤولیت‌هایش تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام)، محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده ارشد نیروهای مسلح امارات در کاخ البحر در ابوظبی میزبان رشاد العلیمی، رئیس شورای رهبری ریاست جمهوری یمن بود.

آن دو ضمن تبریک پیشاپیش عید فطر به یکدیگر، مذاکراتی درباره ابعاد مختلف روابط دو کشور و برخی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی داشتند.

طبق گزارش وام، ولیعهد ابوظبی در این دیدار به العلیمی بابت انتصابش در سمت ریاست شورای رهبری ریاست جمهوری یمن تبریک گفت و برای او موفقیت در مسیر خدمت به کشور و ملت یمن، عبور از شرایط دشوار موجود در این کشور و حرکت به سوی صلح و ثبات را آرزو کرد.

همچنین بن زاید در این دیدار بر حمایت کشورش از شورای رهبری ریاست جمهوری یمن در عمل به وظایف ملی خود در قبال ثبات و امنیت یمن و تحقق خواسته‌های مردم آن از جمله توسعه و پیشرفت تاکید کرد.

او با تاکید بر روابط برادرانه و تاریخی مستحکم دو کشور امارات و یمن گفت: کشور امارات از هیچ تلاشی برای حمایت از یمن در تمامی سطوح فروگذاری نخواهد کرد.

العلیمی نیز در این دیدار از بن زاید بابت حسن استقبال و حمایت مستمر امارات از مردم یمن در زمینه‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

311311

کد خبر 1626996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =