۰ نفر
۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۸:۲۳

تبلت‌ها صفحه‌های بزرگی دارند که به غریبه‌های کنجکاو در اماکن عمومی امکان سرک کشیدن در اطلاعات خصوصی شما را می‌دهد!‌ با استفاده از این محافظ صفحه، آن‌ها روی تبلت شما چیزی جز صفحه سیاه نخواهند دید!

بهنوش خرم‌روز:‌ زمان زیادی از وارد شدن گوشی‌های همراه هوشمند به بازار نگذشته بود،‌ که نیاز به حفظ حریم خصوصی احساس شد. حالا دقیقا همین اتفاق در مورد تبلت‌ها دارد می‌افتد. تبلت‌ها صفحه‌های بزرگی دارند که وقتی در اماکن عمومی از آن‌ها استفاده کنید،‌ دیگران می‌توانند صفحه تبلت شما را ببینند یا حتی به راحتی در اطلاعات شخصی شما سرک بکشند.

به گزارش دیسکاوری، ‌شرکت تری.ام نخستین گام را برای حفظ حریم خصوصی کاربران در استفاده از تبلت‌ها برداشته است:‌ این شرکت محافظ صفحه‌هایی به نام محافظ حریم خصوصی برای تبلت‌ها طراحی کرده که مخصوص جلوگیری از سرک کشیدن غریبه‌های کنجکاو در اطلاعات شخصی شما روی تبلت اپل (آی‌پد) و سایر تبلت‌ها در اماکن عمومی است!

محافظ صفحه تری.ام برای تبلت‌ها

محافظ صفحه تری.ام برای نمایشگرهای لمسی مدل‌های بسیاری از تبلت‌های شرکت‌های اپل، سامسونگ، موتورولا، بلک‌بری و اچ.تی.سی قابل استفاده است. این محافظ ضد غبار، آلودگی، ‌اثرانگشت و خراش است. برای ابزارهای دو طرفه، محافظ حریم خصوصی تری.ام این امکان را به کاربر می‌دهد که خودش انتخاب کند اطلاعاتش محرمانه بماند یا این که آن‌ها را با کسی به اشتراک بگذارد و دیگری هم بتواند صفحه تبلت او را ببیند. برای این کار تنها کافی است جهت گرفتن تبلت خود را عوض کند.

بااستفاده از این محافظ صفحه می‌توانید با خیال راحت از تبلت خود استفاده کنید، ‌چون اگر هم کسی بخواهد سرک بکشد، چیزی روی صفحه نخواهد دید! قیمت محافظ صفحه تری.ام برای تبلت‌ها (3M Privacy Protectors for Tablets) 34 تا 39.99 دلار است.

53272

کد خبر 162793

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =