حمله کیهان به گزینه‌های مدیرعاملی خانه هنرمندان

کیهان نوشت: چرا باید نفراتی که در دولت قبل تا سر حد توان منافع مملکت را صرف رفقا و دوســتان خــود کرده‌اند باز هم گزینه مدیریت در موسسه‌هایی مهم چون خانه هنرمندان ایران باشند؟

بلاتکلیفی در خانه هنرمندان؛ وقتی‌ مافیای‌ هنر کشور دست‌ به‌ کار می‌شود. اواخر فروردین و با قبول اســتعفای مجید رجبی‌معمار از سمت مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران و پس از وعده‌های چندباره ایرج راد، رئیس شورای عالی خانه هنرمندان مبنی بر انتخاب مدیرعامل جدید، این مجموعه فرهنگی هنری همچنان بدون مدیرعامل است.

به گــزارش فارس، شــورای عالی خانه هنرمنــدان پس از وعده چنــدباره و تناقضات فــراوان مبنی بر موافقت و مخالفت با اســتعفا و تعویق چندباره انتخاب مدیرعامل جدید به دو گزینه نهایی رســیدند، گزینه‌هایی که با برسی سوابق‌شان مشخص است صلاحیت به دست گرفت ســکان این نهاد مهم فرهنگی را نداشــته و از طرفی نیز نشان داد شورای عالی خانه در انتخاب مدیرعامل چندان دست پری ندارد. کافی است به ســوابق مدیریتی نفرات مطرح شده نگاهی داشته باشیم تا به روشنی رد مافیای قدرت را در روابط بینافردی این اسامی نظاره کنیم. به راستی چرا باید نفراتی که در دولت قبل تا سر حد توان منافع مملکت را صرف رفقا و دوســتان خــود کرده‌اند باز هم گزینه مدیریت در موسسه‌هایی اینچنین مهم باشند؟ حال باید منتظر ماند تا دید ســکان یکی از مهم‌ترین و موثرترین مراکز فرهنگی کشــور به دست چه کسی خواهد افتاد و ساکن جدید خانه هنرمندان آیا از بین گزینه‌های فعلی شورای عالی انتخاب خواهد شد یا فرد دیگری معرفی می شود؟

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1628968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • US ۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
  1 0
  یه جوونمرد پیدا بشه کیهانو یه جا ببنده ،از بس به همه حمله میکنه.فقط کسایی که باید بهشون حمله بشه در امنیت کاملند .
 • بابک IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
  0 0
  کیهان!!!!!!!!! آروم باش
 • IR ۱۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
  0 0
  خدا مردم دیگه خوشی ندارن بجز مسولین وبچه هاشون که همه خارج میرن تفریح ..همش روزهاشده خبربدبختی وگرونی بیکاری وفساد...
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
  0 0
  کیهان روزنامه هست یا اداره بازرسی کل؟
 • حمید IR ۱۴:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
  0 0
  رفقای شما هر کاری بکنن اشکالی نداره