بررسی شکایت خانوارهای معترض به عدم دریافت یارانه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

فارس نوشت:عضو کمیسیون برنامه مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها در این کمیسیون، گفت: با دستور رئیس جمهور مقرر شد برای خانوارهای معترضی که یارانه آنها واریز نشده تا بررسی اعتراض‌ها مبلغ یارانه فعلا مسدود شده به حساب آنها واریز شود.

بهروز محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه آقای پارسانیا رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها حضور داشت.

وی افزود: در این جلسه بحث و بررسی های لازم در رابطه با اصلاحات یارانه ها و همچنین پرداخت یارانه کمک معیشتی به خانوارها مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد.

بررسی شکایت خانوارهای معترض به عدم دریافت یارانه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

بیشتر بخوانید:

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: همچنین با دستور رئیس جمهور مقرر شد به خانوارهایی که یارانه واریز نشده است و اعتراض دارند مبلغ یارانه به صورت مسدود شده به حساب این خانوارها واریز شده تا بعد از رسیدگی به شکایت آنها این مبالغ برای خانوار آزاد شود.

محبی نجم آبادی تصریح کرد: دستور بعدی کمیسیون بررسی طرحی بود که تا ۵ % از طرح هایی که در حال تکمیل شدن هستند سازمان‌های دولتی مکلف شوند در راستای مسئولیت های اجتماعی یا خدمات منطقه ای مبالغ آن را پرداخت کنند.

212

کد خبر 1631517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =