سخنرانی مجازی ضدجنگ در  اجلاس جهانی «ماموریت برای صلح» امارات /  احمدی نژاد : بارها به سران منطقه ، نامه و هشدار داده ام + عکس ها

دولت بهار نوشت: احمدی نژاد درباره " فصد قدرت ها برای جنگ افروزی در منطقه" هشدار داد.

احمدی نژاد در کنفرانس جهانی صلح در دبی امارات متحده عربی گفت: گفت: جنگ، ریشه در پشت کردن به فطرت، واگذاشتن عقل، پوشیدن چشم و بستن گوش از حقایق و ظرفیت های بزرگ زندگی و در واقع در ندیدن، ندانستن، نفهمیدن و نتوانستن دارد.

او گفت که همواره جنگ طلبانی بوده اند که برای ارضای امیال نفسانی و تحقق افکار شیطانی برکوس جنگ نواخته و در عین حال با تمجید از یورش، سرکوب و غارت دیگران کوشیده‌اند مشی و نقش خود را توجیه نمایند.اما به شهادت تاریخ و تجارب مکرر معاصر، آنان جز به ضرب جعل، تحریف، تحمیل، زور و خفقان، آن هم برای دوره‌ای بسیار کوتاه، هرگز در پنهان ساختن چهره کریه و پلید و مرام شیطانی خود توفیق نیافته‌اند. من بارها و به مناسبت های مختلف با ارسال نامه دوستانه به برخی از سران منطقه و هشدارهای مکرر در مصاحبه ها و سخنرانی های خود، قصد قدرت ها برای جنگ افروزی در منطقه، به ویژه به خاطر نقشه آنان برای ایجاد نظم جدید را یادآور شده‌ام. بارها لزوم هوشیاری رهبران منطقه برای بازی نکردن در زمین سیاست‌های آنان و اینکه جنگ طرف پیروز ندارد و همه ضرر خواهند کرد را مشفقانه و البته به صراحت مورد تاکید قرار داده ام.

photo_2022-05-16_12-36-11.jpg

photo_2022-05-16_12-36-18.jpg

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

کد خبر 1631684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =