انگشتر اهدایی مقام معظم رهبری در دستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان

از سوی سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان، انگشتر ارسالی از دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان اهدا شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،در دیدار شورای راهبردی بسیج از سوی سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان، انگشتر ارسالی از دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان اهدا شد.

سردار کشکولی در این جلسه با اشاره به جایگاه معلم و منزلت او گفت: معلمی شرافتی دارد که ربطی به ایدئولوژی و حتی قومیت و جناح های سیاسی ندارد و در بلاد کفر هم معلمی از جایگاه رفیع و بالایی برخوردار است. همانطور که در قرآن آمده خداوند درجه را به علم و دانش می دهد ،معلم هم کارش علم آموزی، دانش آموزی، تربیت و ارتقاء می باشد که این بیانگر جایگاه رفیع و منزلت بالای مقام معلمی است.

وی اظهار داشت: همانطور که کلمه "رب" بیانگر پرورش است و در قرآن کریم هم که بر تربیت و پرورش تاکید شده است ،لذا معلمی که ماهیتش تربیت و پرورش است کار شرافتمندانه ایست، شرافت دارد و یک شغل خدایی میباشد .جایگاه معلم جایگاه قابل احترامی است و نباید کرامت آن را با مسائل سیاسی باند و جناح بازی لکه دار کرد.

سردار کشکولی گفت: با نگاهی به وصیت نامه شهدا، خاطرات افراد موفق و مشاهیر، می توان دریافت که نقش معلم در ارتقا و منزلت افراد و پیشرفت جامعه به چه میزان می باشد و این نشان دهنده تاثیرگذاری مستقیم معلم بر جامعه و ملت است. که این تاثیرگذاری قطعا تاثیر مثبت می باشد. چرا که شهادت یک شهید، نخبه جهانی شدن یک چهره و... دستپخت عمل معلم است.
فرمانده سپاه لرستان در ادامه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان پشتیبان دستگاه تعلیم و تربیت در اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد در خدمت این نهاد مقدس خواهیم بود.

در پایان انگشتر ارسال شده از دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)توسط فرمانده محترم سپاه پاسداران استان سردار کشکولی، به سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان اهدا شد

کد خبر 1631943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =