زور آزادسازی واردات به افزایش قیمت خودرو نرسید/ آخرین قیمت تیبا، ساینا، کوییک و پژو

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم افزایش قیمت خودروهای پژو، رانا، ساینا، سمند و دنا در 24 ساعت گذشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نوسانات قیمتی در ۲۴ ساعت گذشته در بین خودروهای پراید موجود در بازار متوقف شده است و در این بین اما خودروهای پژو همچنان در حال گران شدن هستند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر یک میلیارد و۳۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در بین خودروهای سمند نیز این افزایش قیمت‌ها مشهود است به طوری که سمند EF۷ LX مدل ۱۳۹۹ از ۳۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است و سمند LX ساده مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۸۷ میلیون تومان قیمت دارد.

در بین خودروهای رانا نیز رانا پلاس مدل ۱۴۰۰ از ۲۸۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۹۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۲ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

زور آزادسازی واردات به افزایش قیمت خودرو نرسید/ آخرین قیمت تیبا، ساینا، کوییک و پژو

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1632122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =