خانمی که همراه یکتا جمالی در یونان بود چه کار کرد؟

نایب رئیس اسبق زنان فدراسیون وزنه برداری، زوایای جدیدی از ماجرای یکتا جمالی را بیان کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ریحانه طریقت، نخستین نایب رئیس زنان در فدراسیون وزنه برداری ایران است. کسی که پایه تشکیل تیم ملی زنان در ایران را ریخت و خودش پای کار بود تا این تیم جان گرفت، رشد کرد و به مدال رسید. او مدت زیادی سکوت کرده بود و اصلا دوست نداشت تا درباره همه سال هایی که از فدراسیون دور بوده اظهار نظر کند؛ اما ترک دو دختر ملی پوش و پناهندگی به کشور آلمان باعث شد تا طریقت درباره مسائل مختلفی با خبرآنلاین گفت و گو کند.

طریقت در بخشی از صحبت های خود، درباره پناهندگی یکتا جمالی گفت: مربی تیم دختران تحت عنوان مشاور بانوان آقای اکبر خورشیدی است. سوال اینجاست خانمی که همراه تیم رفته چه نقشی را در این سفر بازی کرده است؟ اگر بعنوان لَلِه تیم هم رفته بود الان نباید این اتفاق می‌افتاد. سوال زیاد است اما کسی نیست که پاسخی به آنها بدهد.وقتی فدراسیون با حاشیه اداره میشود حتی اتفاقات خوب و زحمات واقعی این بچه‌ها هم در غبار حاشیه میرود مثل رکوردشکنی و طلای باارزش علیرضا یوسفی.فکر می کنم دیگر وقت آن رسیده که به اوضاع نابسامان و فاجعه فدراسیون وزنه‌برداری رسیدگی شود.

برای خواندن متن کامل این مصاحبه، اینجا کلیک کنید.

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1632192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ملا اسحاق جو IR ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
  5 21
  پای سفارت های دوکشور همساده برای بردن تمامی ژنهای عالی ورزشی قدرتی و سرعتی ،درمیان است ،وایران در مقابل ان همه دالر های میلیاردی میلیاردر شاهزاده بی دفاع است،
  • علی IR ۲۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
   8 2
   همساااده!!!؟
  • 🗿 IR ۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
   11 3
   خودت فهمیدی چی گفتی ؟؟