۲ نفر
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
پای «دِلاو» به نوفل‌لوشاتو باز شد

نمایش «دِلاو» به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری و مجری طرحی داود نامور خردادماه، در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «دِلاو» در سال ۲۰۱۴ تولید شده و در کشور آلمان در سال ۲۰۱۶ و در کشور فرانسه در سال ۲۰۱۹ اجرا شده است. این اثر تقدیر شده‌ سال «Theater am Neunerplatz » شهر وورزبورگ کشور آلمان است.

در خلاصه‌ داستان این اثر به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری و مجری طرحی داود نامور که از خردادماه، در عمارت نوفل‌لوشاتو در تهران روی صحنه خواهد رفت چنین آمده است: «او به زندگی روزمره‌ خود مشغول است اما تحولی رخ می‌دهد.»

مهیاری در کارنامه‌ کاری خود کارگردانی و طراحی بیش از ۲۰ اثر نمایشی را داشته و همچنین در بیش از ۱۰ اثر نمایشی ایفای نقش کرده است. او هم‌چنین ورک‌شاپ‌هایی در ایران و در سطح بین‌المللی در کشورهای آلمان، فرانسه، کانادا و… برگزار کرده است.

سعید ابک تنها بازیگر این اثر نمایشی است و از دیگر عوامل آن می‌توان به عرفان مبرقع (آهنگساز و موسیقی زنده)، جعفر مهیاری (طراح صحنه)، مهدی رایگانی (طراح گرافیک)، بهروز داوری (ساخت تیزر و موشن گرافیک)، معصومه آرواز، اعظم شکوفه‌پور (دستیاران کارگردان)، بهار حیدری، پاشا اسمعیل زاده (امور بین‌الملل) و سارا حدادی (مدیر روابطعمومی، مشاور رسانه‌ای و تبلیغات) اشاره کرد.

نمایش «دِلاو» با طراحی و کارگردانی جعفر مهیاری و مجری طرحی داود نامور تولید عمارت نوفل‌لوشاتو و شرکت تئاتر و فیلم زندگی از ۱۸ خرداد در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه خواهد رفت.

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1632264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =