مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به برگزارکنندگان «جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر» چه نوشت؟

کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی در بخشی از پیام خود خطاب به برگزارکنندگان «بیست‌وچهارمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر» چنین نوشت: «خرمشهر، این نماد مقاومت و ایثار برای همیشه بر تارک تاریخ این سرزمین چون نگینی ناب خواهد درخشید و یاد و نام مدافعان و حماسه‌سازان میهن تا ابد روشنی‌بخش آسمان ایران خواهد بود.»  

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی به «بیست‌وچهارمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر» پیام داد.

در متن پیام کاظم نظری چنین آمده است:

«به نام پروردگار مهر و نور

تئاتر افتخار دارد که سال‌هاست حکایتگر عاشقی و دلدادگی نیکان این سرزمین و راوی صادق صحنه‌های ایثار و پایمردی فرزندان پاک ایران است که بی‌ادعا و بی‌منت به جان پاسدار خاک و نام و نشان میهن شدند. مردان و زنان وارسته‌ای که رسالت خویش را در نثار عزیزترین سرمایه‌های مادی جهان و گسستن بندها و قیدها یافتند و برای پایایی و مانایی میهن و ملت و عقیده خویش آسمانی شدند.
«خرمشهر» این نماد مقاومت و ایثار برای همیشه بر تارک تاریخ این سرزمین چون نگینی ناب خواهد درخشید و یاد و نام مدافعان و حماسه‌سازان میهن تا ابد روشنی‌بخش آسمان ایران خواهد بود.
سپاس پروردگار مهربان را که افتخار خدمتی ناچیز در کنار هنرمندان بلندهمت تئاتر سراسر کشور نصیب شد تا به جان و دل به این ساحت شریف و مقدس ادای دین نماییم.
خاضعانه از همت بلند و حضور و همراهی ارجمند تمام هنرمندان، گروه‌های نمایشی، همکاران و یاران ستاد برگزاری و مدیران محترم منطقه آزاد اروند و نهادهای همراه و به ویژه مردمان شریف و وارسته دیار عشق، خرمشهر و آبادان عزیز در بیست‌وچهارمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر قدردانی می‌کنم و از پروردگار مهربان توفیق و سربلندی برای عزیزان آرزومندم.
باشد که چراغ تئاتر ایران عزیز همواره پُرنور و درخشان بماند.»

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1632273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =