احداث ۳۵۰۰واحد نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن قزوین

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: سهمیه احداث واحدهای نهضت ملی مسکن از سوی این نهاد در استان سه‌هزار و ۵۰۰واحد است که عملیات ساخت آن‌ها با واگذاری و آماده‌سازی زمین‌های دولتی، آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اصغر گونجی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین با اعلام این خبر گفت: در حوزه نهضت ملی مسکن، یک‌هزار و ۸۰۰واحد مسکونی در قالب ۲فاز اجرایی در حوزه شهری مهرگان احداث می‌شود و در سایر شهرها نیز به ترتیب ۶۰۰واحد در آبیک، ۶۰۰واحد در بویین زهرا و ۵۰۰واحد نیز در شهر اقبالیه احداث می‌شود.

او افزود: در بخش تسهیلات بانکی نیز به هر یک از واحدهای یاد شده سه‌میلیارد ریال تسهیلات واگذار می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به وضعیت ساخت‌وساز واحدهای مسکونی اقدام ملی مسکن از سوی این نهاد در استان، خاطرنشان کرد: در این بخش نیز یک‌هزار و ۴۱واحد مسکونی در ناحیه شهری مهرگان و با استفاده از تسهیلات دولتی و مشارکت متقاضیان در دست اقدام می‌باشد.

گونجی ادامه داد: ۲۶۴واحد مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰هزار نفر استان شامل اقبالیه، محمودآباد، تاکستان، بیدستان و بویین‌زهرا نیز در حال احداث است.

به گفته مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی میزان پیشرفت فیزیکی ساخت واحدهای اقدام ملی مسکن در استان قزوین بالغ بر ۲۵درصد می‌باشد.

کد خبر 1633283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =